پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 150352 |
۱۶ / ۱۱ / ۱۳۹۵ | |

سلنا گومز و دوست پسر جدیدش در فلورانس

سلنا گومز و دوست پسر جدیدش در فلورانس سلنا گومز اخیرا با پسری در خیابان ها دیده شده است که حرکات عاشقانه با هم انجام می دادند و گویا باید شاهد عشق جدید این خواننده محبوب باشیم. سلنا گومز یکی از خواننده ها و بازیگران هالیوودی در آمریکا می باشد سلنا در فیلم سینمای بارنی و دستان […]

مجله اینترنتی ایران استایل

سلنا گومز و دوست پسر جدیدش در فلورانس

سلنا گومز اخیرا با پسری در خیابان ها دیده شده است که حرکات عاشقانه با هم انجام می دادند و گویا باید شاهد عشق جدید این خواننده محبوب باشیم. سلنا گومز یکی از خواننده ها و بازیگران هالیوودی در آمریکا می باشد سلنا در فیلم سینمای بارنی و دستان به محبوبیت و اوج شهرت دست یافت و سلنا گومز صدای زیبای دارد

او با آهنگ های زیبایش در سراسر دنیا معروف شده است و طرفداران زیادی دارد سلنا گومز سیاه پوست است و در آمریکا زندگی می نماید سلنا گومز به تازگی  معشوقه ای جدید پیدا کرده است و با او در حال گردش و پیاده روی در خیابان بود که سوژه خبرنگاران شد و عکس های زیادی از این دو زوج گرفتند در ادامه مشاهده فرمایید.

 

سلنا گومز و نامزدش در فلورانس

فلورانس یکی از رمانتیک ترین شهرهای دنیا محسوب می شود و سلنا گومز و نامزد جدیدش د ویکند آن را برای قدم زدن عاشقانه خود انتخاب کردند.

 

به گزارش  پارس ناز سلنا گومز نامزد سابق جاستین بیبر به همراه مرد جدید زندگی اش روز جمعه از گالری آکادمیا در شهر فلورانس –ایتالیا و پیکره “دیوید” اثر میکل آنژ و دیگر آثار عصر رنسانس دیدن کردند.

 

گردش عاشقانه سلنا گومز و د ویکند در شهر فلورانس

پیش از بازدید از این موزه نیز آنها در حین خرید و صرف غذا در میدان سانتو اسپیریتو مشاهده شدند. این ستاره ۲۴ ساله برای این گردش عاشقانه در شهر ایتالیایی یک پیراهن گلدار چین دار و یک کت مشکی بلند را انتخاب کرده بود.

 

دویکند خواننده ۲۶ ساله با نام اصلی آبل مکنن تسفی نیز لباس معمولی تری متشکل از شلوار جین مشکی و کت سرمه ای به تن داشت. نامزد سابق وی سوپرمدل مشهور بلا حدید بود که پس از یک سال و نیم از یکدیگر جدا شدند.

بازدید این زوج جدید از موزه اکادمیا

ارتباط این دو خواننده مشهور تا حدی برای هواداران تعجب برانگیز بود، به گزارش سماتک چرا که تنها دو ماه از جدایی د ویکند و بلا حدید می گذشت و عده ای نیز اظهار داشتند که سلنا گومز نامزد دوستش را از وی دزدیده است ولی برطبق گزارش ها گومز ادعا می کند که او هیچ ارتباط نزدیکی با بلا و یا با خواهر وی گی گی حدید ندارد و تنها از دور آشنایی مختصری با این دو خواهر سوپرمدل داشته است.

   

 

 گردآوری: ایران استایل

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.