دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 157051 |
۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۶ | |

آشنایی با خودروهای فیلم سریع و خشن 

ودروهای شگفت انگیز فیلم های سریع و خشن فیلم سریع و خشن همراه با خودروهای جذابش بود که هیجان را برای مخاطبان بهارمغان می آورد. از برترین خودروهای روز جهان در این فیلم بهره گیری شده هست.علاقه مندان به فیلمهای سینمایی اکشن حتما با آلبوم سریع و خشمگین The Fast and the Furious آشنایی دارند. این […]

مجله اینترنتی ایران استایل

ودروهای شگفت انگیز فیلم های سریع و خشن

فیلم سریع و خشن همراه با خودروهای جذابش بود که هیجان را برای مخاطبان بهارمغان می آورد. از برترین خودروهای روز جهان در این فیلم بهره گیری شده هست.علاقه مندان به فیلمهای سینمایی اکشن حتما با آلبوم سریع و خشمگین The Fast and the Furious آشنایی دارند. این سری فیلم از سال ۲۰۰۱ میلادی کار خود را شروع کرده و با ارائه هشت اثر خوشگل،

 

توانسته مخاطبان زیادی برای خود به دست آورد. همانگونه که میدانید پل واکر بازیگر فقید نیز در آلبوم سریع و خشمگین حضور داشت. اکنون به تازگی فیلم جدیدی به نام سرنوشت خشمگینThe Fate Of The Furious پخش شده که آخرین اتفاقات برایشخصیت ها را به عکس می‌کشد.

 

همانگونه که میدانید اتومبیل ها و ماشین ها در این آلبوم نقشی اساسی ایفا می‌کنند. سرنوشت خشمگین نیز از این قاعده مستثنی نیست و در آن تعداد زیادی اتومبیل دیدن میشود. در این ماشین ها تغییراتی برای رانندگی در شرایط خاص اعمال شده و همین مسئله جذابیت آنها را دو عمده میکند. ما در این مطلب قصد داریم ماشین هاي به کار رفته در سرنوشت خشمگین را مورد بررسی قرار دهیم. تا پایان همراه باشید.

فیلم با یک کورس در کشور کوبا آغاز میشود جایی که رقیب دومینیک وین دیزل با یک فورد فیرلین ۱۹۵۶ رانندگی می‌کند. دومینیک این اتومبیل را سریعترین در جزیره میداند، اما این مسئله برای او اهمیت چندانی ندارد.


لِتی (میشل رودریگز) توسط شورلت کوروت ۱۹۶۶ در خیابان هاي نیویورک حرکت می‌کند. تعداد زیادی از اتومبیل ها به دلیل زنگ زدگی و فرسودگی باید برای فیلم بازسازی می شدند.

او در طول فیلم خودروی خود را به «رالی فایتر» (خوردوی تولیدی توسط لوکال موتورز) تغییر میدهد. او در امتداد رمزی (ناتالی امانوئل) از فیلم قبلی به رانندگی می‌پردازد.

دکارد شاو (جیسون استاتهام) برای از بین بردن دومینیک از مرسدس بنز «اي ام جی جی تی» بهره گیری می‌کند. او قبلا در دریفت ژاپن با یک مرسدس با اتومبیل هان (سونگ کانگ) تصادف کرده بود.

رومان (ترسی گیبسون) با بنتلی کوپه «GT BR9» سفید رنگ در خیابان هاي نیویورک تردد میکند. این اتومبیل نیز در فیلم نابود میشود.

او بعدها با لامبورگینی نارنجی رنگ در روسیه به رانندگی میپردازد. گرچه ما خیلی زود متوجه می‌شویم که اتومبیل در یخ عملکرد عمده مناسبی ندارد.

اسکات ایستوود بازیگر اخیر اضافه شده به فیلم، از یک سوبارو «BRZ» بهره گیری میکند. چهار عدد از این ماشین ها در فیلم مورد بهره گیری قرار گرفته که سه تای انها سالم مانده اند. معمولا ۲۵ درصد از ماشین ها چنین سرنوشتی پیدا میکنند.

هابس (دواین جانسون) با بهره گیری از دوج آیس رم در یخ ها رانندگی میکند. این اتومبیل همانی هست که در ماجرای تغییر مسیر اژدر با دستان خالی دیده ایم.

تج با بازی لوداکریس روی تانکی به نام «تیکسا» سوار هست. این ماجرا به سریع وخشمگین ۶ باز می‌گردد؛ جایی که یکی از تبهکاران با یکی از انها در بزرگراه حاضر شد. وسیله یاد شده توسط وزارت دفاع کشور آمریکا فراهم سازی گشت.

به گزارش پارس ناز خودروی مفهومی ۲ میلیون دلاری نیسان از ژاپن انتقال یافت تا در فیلم حضور داشته باشد. به نظر میرسد که ماشین مدل ۲۰۱۳۳ آی دی ایکس باشد.

خودروی دهه ۷۰ میلادی دوج چارجر متعلق به دومینیک، برای بهره گیری ار برف دوباره سرهم بندی شده هست. این اتومبیل تغییر یافته لاستیک هایي به پهنای ۴۵۵ سانتیمتر دارد.

 

گردآوری: ایران استایل

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.