جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 159008 |
۰۲ / ۰۳ / ۱۳۹۶ | |

معرفی ۵ فیلم برتر اکران شده در سال ۲۰۱۷

معرفی ۵ فیلم برتر اکران شده در سال ۲۰۱۷ ۵- جان ویک: فصل دوم «John Wick: Chapter Two» کیانو ریوز بار دیگر با یک نقش ضد گلوله وارد شد و به نظر می‌رسد جان ویک به این زودی ها خیال بازنشسته شدن نخواهد داشت. این دنباله صحنه هاي نبرد دیدنی و مهیجی دارد. این فیلم […]

مجله اینترنتی ایران استایل

معرفی ۵ فیلم برتر اکران شده در سال ۲۰۱۷

۵- جان ویک: فصل دوم «John Wick: Chapter Two»

کیانو ریوز بار دیگر با یک نقش ضد گلوله وارد شد و به نظر می‌رسد جان ویک به این زودی ها خیال بازنشسته شدن نخواهد داشت. این دنباله صحنه هاي نبرد دیدنی و مهیجی دارد. این فیلم را از دست ندهید.

 

۴- نگهبانان کهکشان نسخه ي دوم «Guardians of the Galaxy Vol. 2»

کمپانی مارول قسمت اخیر «نگهبانان کهکشان» را با شوخی هاي دیوانه وار، آهنگ هاي کلاسیک و داستان خوشگل تری نسبت به قسمت قبلی بر پرده ي سینماها عرضه کرد. این فیلم داستانی بسیار مهیج در مورد خانواده و روابط خانوادگی هست.

 

۳- لوگان «Logan»

آخرین حضور هیو جکمن در نقش وولورین یکی از برترین نقش هایي هست که هیو جکمن ارائه داده هست. داستان پخته و قوی فیلم و کارگردانی و نویسندگی بی نقص جیمز مانگولد در این فیلم را باید ستود.

 

۲- برو بیرون «Get Out»

شاید بتوان این فیلم را برترین کارگردانی اول تمام تاریخ سینما نامید. جوردن پیلی کارگردان این فیلم وحشتناک با تمرکز بر روی موضوع نژادپرستی در یک داستانی که تماشاگران را مجذوب خود میکند استعداد فیلم سازی خود را فراتر از انتظارات نشان داده هست

 

۱- شهر گمشده ي اُز «The Lost City of Z»

فیلم حماسی جیمز گری به داستان حقیقی یک ماجراجوی بریتانیایی به نام پرسی فاوست می‌پردازد که در جستجوی یک شهر افسانه اي به جنگل هاي آمازون سفر میکند. این فیلم وسواس فکری و ثبات قدم انسان را به عکس می‌کشد و ما را از تمیزی مناطق شهری در بریتانیا به نبرد در عمق جنگل هاي تاریک آمازون می‌برد.

 

گردآوری: ایران استایل

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.