شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 158775 |
۰۲ / ۰۳ / ۱۳۹۶ | |

خبر های داغ اینستاگرامی بازیگران و هنرمندان

خبر های داغ اینستاگرامی بازیگران و هنرمندان آخرین عکس های بازیگران و چهره هاي مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام راکه بسیار پرلایک بوده اند برای شما به نمایش گذاشته ایم.   دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با همۀ هیجانات، رقابت ها، فعالیت ها و همهمه هاي سیاسی و شور و نشاطی که داشت، دیشب با […]

مجله اینترنتی ایران استایل

خبر های داغ اینستاگرامی بازیگران و هنرمندان

آخرین عکس های بازیگران و چهره هاي مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام راکه بسیار پرلایک بوده اند برای شما به نمایش گذاشته ایم.

 

دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با همۀ هیجانات، رقابت ها، فعالیت ها و همهمه هاي سیاسی و شور و نشاطی که داشت، دیشب با یک جشن بزرگ ملی به پایان رسید. جشنی که نه فقط از آن هواداران نامزد برنده شده، بلکه متعلق به تمامی مردم ایران بود. همۀ آن ۴۰ میلیون نفری که در این انتخابات شرکت کردند و مطالبات قلبی خود را به ثمر نشاندند.

 

امیدواریم دولت دوم آقای روحانی پیروز تر از دوره اول ظاهر شود تا این شادی و نشاط دائمی و مستمر باشد. شبنم فرشادجو و شقایق فراهانی به همراه سایر دوستان خود دیشب در این جشن میلیونی حاضر بودند.
جند روز پیش تولد ایرج خان طهماسب، مرد دوست داشتنی سینما و تلویزیون کشورمون بود که در هیاهوی پست هاي انتخاباتی قایم شده بود. با چند روز تاخیر این روز را به یکیاز چهره اي مورد علاقه ام تبریک عرض می‌کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی دارم.
کُری ها و کل کل ها در تمامی فضاهای رقابتی وجود دارند، چه فوتبال باشد چه انتخابات ریاست جمهوری. سعید روستایی هم برای رقبا آن گونه کُری خوانده :»»
مسعود شجاعی به دعوت اشکان دژاگه در چالش چای شرکت کرد و جواد نکونام و کریم انصاری فرد را به این چالش بهشتی دعوت کرد. من هم بروم به صورت لیوانی کم رنگ در چالش شرکت کنم و بیایم.
شهرام شکوهی دید هر شخصی که از کنار تتلو رد می‌شود یک لگد حواله اش می‌کند، لذا دلش به رحم آمد و از وی حمایت کرد.

سلفی محسن افشانی و دوستش، در حال انتظار برای اعلام نتایج ریاست جمهوری «چشم رفیقش به زیر نویسِ شبکه خبر هست.»
امروز تولد حامد حدادی هست، یکی از برترین بسکتبالیست هاي آسیا در دهه جدید. یکیاز معدود کسانی که توانستن از روی دست شکیل اونیل اسلم دانک بزند! برای او آرزویسلامتی و موفقیت روز افزون داریم.

گردآوری: ایران استایل

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.