سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 117466 |
۲۸ / ۰۱ / ۱۳۹۵ | |

انفجار ناگهانی Galaxy S III سامسونگ! +عکس

انفجار ناگهانی Galaxy S III سامسونگ! +عکس در بسیاری از این موارد شارژر عامل اصلی انفجار گوشی هوشمند محسوب می‌شود و به خصوص وقتی گوشی هوشمند قدیمی باشد، احتمال این اتفاق افزایش می یابد. Galaxy سامسونگ یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ که حدود سه سال توسط یک کاربر در شهر کاجانی فنلاند […]

مجله اینترنتی ایران استایل

انفجار ناگهانی Galaxy S III سامسونگ! +عکس
در بسیاری از این موارد شارژر عامل اصلی انفجار گوشی هوشمند محسوب می‌شود و به خصوص وقتی گوشی هوشمند قدیمی باشد، احتمال این اتفاق افزایش می یابد.
Galaxy سامسونگ
یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ که حدود سه سال توسط یک کاربر در شهر کاجانی فنلاند مورد استفاده قرار می‌گرفت، به طور ناگهانی منفجر شد.
پسربچه‌ای که صاحب این گوشی هوشمند بود، در زمان انفجار این گوشی هوشمند در تخت‌خواب به سر می‌برد. این حادثه در هنگام شروع یک آتش کوچک روی ورقه‌های کاغذ ایجاد کرد و سپس شعله‌های آتش به تشکی که پسربچه روی آن خوابیده بود انتقال یافت.

انفجار ناگهانی Galaxy S III سامسونگ! +عکس

xiz1h7hbncdjrcj7zo7a

در این حادثه گوشی هوشمند Galaxy S III به طور کامل از بین رفت. والدین این پسربچه قصد ندارند با شرکت بیمه یا سامسونگ در این خصوص صحبت کند، زیرا معتقدند که این تلاش بیهوده است و چون گوشی قدیمی بوده، نتیجه‌ای برای آنها نخواهد داشت.

مادر این پسربچه توضیح داد که فرزندش پیش از هشدارهای سیستم هوشمند اطفاء حریق بیدار شد و از اتفاق بیرون رفت. او ادامه داد که خانواده‌اش از قبل آموزش‌های لازم برای مواجه با حریق را دیده‌اند، در غیر این صورت پسرش آسیب‌های جدی می‌دید.
در بسیاری از این موارد شارژر عامل اصلی انفجار گوشی هوشمند محسوب می‌شود و به خصوص وقتی گوشی هوشمند قدیمی باشد، احتمال این اتفاق افزایش می یابد. به هر حال، سامسونگ هیچ گونه عکس العملی در مقابل این اتفاق نشان نداده است.
موبنا

گرداوری:ایران استایل

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.