دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 158597 |
۰۱ / ۰۳ / ۱۳۹۶ | |

برد پیت بعد از طلاق از آنجلینا جولی لاغر شد!!

برد پیت بعد از طلاق از آنجلینا جولی لاغر شد!! برد پیت گویا پس از طلاق فشارهای بسیار زیادی را تحمل نموده هست که اینچنین لاغر ونحیف شده، او در اماکن عمومی کمتر ظاهر می‌شود. هشت ماه از اعلام طلاق آنجلینا جولی از برد پیت در ماه سپتامبر می گذردو به نظر می‌رسد هنوز آثار این […]

مجله اینترنتی ایران استایل

برد پیت بعد از طلاق از آنجلینا جولی لاغر شد!!

برد پیت گویا پس از طلاق فشارهای بسیار زیادی را تحمل نموده هست که اینچنین لاغر ونحیف شده، او در اماکن عمومی کمتر ظاهر می‌شود. هشت ماه از اعلام طلاق آنجلینا جولی از برد پیت در ماه سپتامبر می گذردو به نظر می‌رسد هنوز آثار این ناراحتی بر روی برد پیت باقی مانده هست.

این بازیگر ۵۳ ساله روز سه شنبه لاغرتر از هر بار دیگر در افتتاحیه فیلمجدیدش به نام «خودرو جنگ» در نیویورک حاضر شد.او کت و شلوار مشکی رنگی به تن داشت ولی به نظر میرسید لباس بسیار بزرگتر از اندام اوست و اکثر لاغر شدن او را نشان میداد. به خصوص شلوار او چندین سایز بزرگتر بود و با یک کمربند چرممشکی نگه داشته شده بود.

 

برد پیت هنگام ورود به افتتاحیه فیلم جدیدش در نیویورک

برد پیت در افتتاحیه فیلم «اتومبیل جنگ»
با وجود ظاهر نه عمده ایده آل، این ستاره هالیوودی در حین گپ و گفتگو با هوادارانش کهبرای افتتاحیهفیلم آمده بودند توانسته بود لبخند را روی صورتش نگه دارد.بازیگر فیلم“متحد” همچنان که در کنار دیگر عوامل فیلم که برای معرفی فیلم حضور داشتند ،عکسمی انداخت، به نظر می‌رسید از روحیه خوبی برخوردار هست.

 

و اگر کسی نگران رژیم خوراکی او پس از جدایی از همسر ۴۱ ساله اش آنجلینا جولیبود، او را می توانستدر حین خوردن پاپ کورن پس از ترک افتتاحیه دیدن کند.

 

هیکل لاغر برد پیت پس از طلاق آنجلینا جولی

او در اوایل این ماه در گفت و گو با مجله جی کیو استایل اعتراف کرده بود طلاق برای او وخانواده اشیعنی فرزندانش مدوکس ۱۵ ساله، پکس ۱۳ ساله، زهرا ۱۲ ساله، شایلو ۱۰ ساله و دوقلوهای هشت سالهویوین و ناکس بسیار سخت بوده هست.
برد پیت در حین معرفی فیلم جدیدش برای نتفلیکس

او گفت:من شنیدم که یک وکیل گفت هیچ کس در دادگاه برنده نمی‌شود- تنها مسئله این هست که چه کسیصدمه بیشتری می بیندو به نظر می‌رسد این موضوع حقیقت دارد.فیلم اخیر «اتومبیل جنگ» یک فیلم کمدی در مورد یک ژنرال ارتش با اعتماد به نفس بی نظیر بالاست کهنقش آن را برد پیت بازی می‌کند، به این ژنرال ماموریت میدهد به افغانستان رفته و در جنگ پیروزشود ولی یک روزنامه نگار او را تهدید می‌کند که او را از قدرتش می اندازد.

 

گردآوری: ایران استایل

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.