چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 151089 |
۲۵ / ۱۱ / ۱۳۹۵ | |

همسر ۳۹ ساله جرج کلونی دوقلو باردار است

همسر ۳۹ ساله جرج کلونی دوقلو باردار است جرج کلونی اکنون در سن ۵۵ سالگی قرار دارد و همسرش نیز ۳۹ سال سن دارد و دوقلو باردار شده است تا شاهد یکی دیگر از دوقلوهای بازیگران باشیم. بارداری همسر جورج کلونی | جورج کلونی بازیگر مشهور ۵۵ ساله و همسر وکیلش امل ۳۹ ساله در انتظاراولین فرزندان […]

مجله اینترنتی ایران استایل

همسر ۳۹ ساله جرج کلونی دوقلو باردار است

جرج کلونی اکنون در سن ۵۵ سالگی قرار دارد و همسرش نیز ۳۹ سال سن دارد و دوقلو باردار شده است تا شاهد یکی دیگر از دوقلوهای بازیگران باشیم. بارداری همسر جورج کلونی | جورج کلونی بازیگر مشهور ۵۵ ساله و همسر وکیلش امل ۳۹ ساله در انتظاراولین فرزندان خود هستند.

 

به گزارش پارس ناز روز پنج شنبه نهم فوریه، در برنامه “The Talk” مجری برنامه جولی چنآشکار کرد در اواخر ماه ژانویه، کلونی تایید کرده که همسرش امل دوقلو باردار است و در ماه تابستانیژوئن نیز به دنیا می آیند.این مجری ۴۷ ساله هنگام صحبت از خبر بزرگ خود گفت: “بیانسه تنها سوپراستاری نیست که دوقلوباردار است. همین امر را به جورج و امل کلونی تبریک می گویم!”

 

جولی چن، مجری که اولین بار به صورت عمومی اخبار بارداری همسر جورج کلونی را اطلاع دادامل وکیل برجسته حقوق بشر و جورج کلونی سوپراستار هالیوودی در سپتامبر سال ۲۰۱۴ در یکمراسم عروسی باشکوه در ونیز، ایتالیا ازدواج کردند .

افراد مشهوری از جمله مت دامون، امیلی بلانت، بونو ، آنا وینتور، بیل موری و سیندی کتفورد نیزاز جمله مهمانانی بوده که در این جشن حضور داشتند. این زوج در سپتامبر سال ۲۰۱۳ توسط یکدوست مشترک در یک مراسم خیریه به یکدیگر معرفی شده بودند.

افشا شدن اخبار بارداری همسر جورج کلونی

 

پس از افشا شدن این خبر از زبان این مجری، جزئیات بیشتری از این خبر منتشر شد از جمله اینکه معلوم شد جورج کلونی این خبر را مدت ها قبل به دوستش مت دامون اطلاع داده بود.بازیگر مشهور مت دامون، دوست و همکار جورج کلونی در فیلم “یازده یار اوشن” در گفتگو باخبرگزاری ای تی کانادا گفت:” من پاییز سال گذشته (۲۰۱۶) با او کار می کردم و او سر صحنه مرا کنار کشید و موضوع را به من گفت و من تقریبا از خوشحالی برای او به گریه افتادم.پرسیدم چند وقت است و او گفت “هشت هفته”.”

جورج کلونی در کنار همکار و دوست مشهورش مت دامون“من به او گفتم عقلتو از دست دادی؟! به کسی دیگر نگو، به کسی نگو! مگر قانون گذشتن از ۱۲هفته را نمی دانی؟ البته او دیگر چیزی نگفت. چهار هفته بعد من به اشاره گفتم: “ما همه خوبیم؟”و جورج جواب داد: “خوبیم”.”

 

مت دامون در ادامه صحبت هایش گفت:” من بسیار برای او هیجان زده هستم. همسر او نیز زنبرجسته ای است و مطمئنم هر دو آنها والدین خوبی خواهند شد. بچه های آنها خوش شانسند.”

 

گردآوری: ایران استایل

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.