سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145772 |
۰۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

گوشی جدید سامسونگ در ماه اپریل قرار است منتشر شود

  به گزارش ایران استایل سامسونگ قرار است که از که از سنت کنگره ی موبایلش در سراسر جهان پرده برداری کند .گوشی جدیدش قرار است در برنامه ای در آپریل معرفی شود .این گوشی که مدلش Galaxy S8  است در نیویورک یک ماه بعد از اینکه این کنگره ی موبایل به پایان رسید منتشر […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

به گزارش ایران استایل سامسونگ قرار است که از که از سنت کنگره ی موبایلش در سراسر جهان پرده برداری کند .گوشی جدیدش قرار است در برنامه ای در آپریل معرفی شود .این گوشی که مدلش Galaxy S8  است در نیویورک یک ماه بعد از اینکه این کنگره ی موبایل به پایان رسید منتشر میشود.

این خبر از افرادی که بر سر جلسه ی  استراتژی سامسونگ حضور داشتند شنیده شده است.با شایعاتی که در چند هفته ی اخیر شنیده ایم تقریبا همخوانی دارد.

باید بگوییم که گوشی گلکسی s8  به هیاهوی خودش احتیاج دارد تا اطمینان دیگران را به خود جلب کند زیرا که بعد از مشکلاتی که بر سر مدل نوت ۷ آمد  سامسونگ خیلی از طرفدارانش را از دست داد و ارزشش بسیار پایین آمد.

گوشی گلکسی نوت ۷ بالاخره بعد از سروصداهای زیاد و خبرهای متفاوت درباره اینکه بسیار داغ میشود – آتش میگرد – منفجر میشود از بازار ها و عرصه ی  فروش جمع آوری شد و کنار آمد .

رییس شرکت سامسونگ koh dong-jin  در جلسه ای بیان کرد که امنیت داخلی کمپانی بسیار مهم است و سعی دارد که نقاط نفوذ امنیتی را ببندد.

گلکسی s8  براساس گفته ها قرار است از استانداردهای همیشگی پیروی نکند .این گوشی دیگر ظاهری صاف و ناهنجار نخواهد داشت  و به جای اینکه مانند مدل های قبلی گوشه هایی خمیده داشته باشد قرار است گوشه هایی گرد داشته باشد .و برخلاف مدل های چندسال اخیر باشد.

 

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.