چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145795 |
۰۳ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

کمپانی گوگل سال آینده دو ساعت مچی هوشمند جدید تولید میکند

  به گزارش ایران استایل استفاده از ساعت های هوشمند همچنان در حال پیشرفت است اما کمپانی گوگل قصد دارد تا با تولیدات تازه ی خودش این قضیه را به سرعت تغییر دهد.این کمپانی بزرگ قصد دارد تا در ابتدای سال آینده دو ساعت مچی تولید کند. این دو ساعت هوشمند مچی دارای سیستم عامل […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

به گزارش ایران استایل استفاده از ساعت های هوشمند همچنان در حال پیشرفت است اما کمپانی گوگل قصد دارد تا با تولیدات تازه ی خودش این قضیه را به سرعت تغییر دهد.این کمپانی بزرگ قصد دارد تا در ابتدای سال آینده دو ساعت مچی تولید کند.

این دو ساعت هوشمند مچی دارای سیستم عامل اندروید ۲.۰ میباشد .این ساعت های هوشمند که از قبل شایعه شده بوده اولین ساعت های هوشمندی هستند که قرار است از این سیستم عامل استفاده کنند.

این وسیله قرار نیست که نام شرکت گوگل را به خود اختصاص دهد همینطور گوشی پیکسل هم که ساخته ی این کمپانی است قرار نیست که با این نام ظاهر شود  و به جای آن این دستگاه ها قرار است با نام کمپانی تولید کننده ی آنها ظاهر شود.

اگرچه این دو ساعت مچی گوگل قرار است  اولین ساخته ای باشد که دارای سیستم عامل اندروید ۲.۰ است باید گفت که نسخه های قبلی این ساعت ها هم قرار است که به جدید ترین تکنولوژی روز به روز رسانی شوند.البته بعد از اینکه ساعت های جدید تولید شدند.با این به روز رسانی ویژگی های جدیدی به این ساعت ها اضافه میشود البته فقط مدل هایی که قابلیت استفاده از این ویژگی ها را داشته باشند.

پیشرفت کمپانی گوگل در زمینه ی ساخت ساعت های مچی هوشمند قرار است در آینده هم ادامه پیدا کند

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.