شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145768 |
۰۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

چگونه یوبوست ناشی از قرص های مسکن را درمان کنیم

    به گزارش ایران استایل تعداد زیادی روش های رژیمی وجود دارد که میتواند مشکل یوبوست ناشی از قرص های مسکن را درمان کند.برای بعضی بیماران تعویض رژیم غذایی میتواند جلوی نفخ و تورم و یوبوست را بگیرد.در ادامه مواد غذایی ای را معرفی میکنیم که میتواند به درمان این مشکل کمک کند اما […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

 

به گزارش ایران استایل تعداد زیادی روش های رژیمی وجود دارد که میتواند مشکل یوبوست ناشی از قرص های مسکن را درمان کند.برای بعضی بیماران تعویض رژیم غذایی میتواند جلوی نفخ و تورم و یوبوست را بگیرد.در ادامه مواد غذایی ای را معرفی میکنیم که میتواند به درمان این مشکل کمک کند اما حواستان باشد که با پزشکتان قبل از استفاده مشورت کنید.

آب : به طور تکنیکی آب ماده ی غذایی نیست اما باید بدانید که آب بسیار برای بدن مهم است و زمانی به این مسئله میرسید که از آن به مقدار کافی در بدنتان نباشد.خوردن ۸ لیوان آب در روز میتواند یوبوست را از شما دور کند .

میوه: برای جلوگیری از یوبوست مهم است که به اندازه ی کافی فیبر بخورید که میتوانید به راحتی در میوه ها آن را پیدا کنید .برخی میوه ها سرشار از فیبر بالا هستند که به اندازه ی ۵ گرم در هر وعده فیبر به شما میرسانند .شامل سیب- شاه توت- گلابی –  هستند .میوه هایی مانند موز – کیوی ۰ پرتقال به عنوان میوه هایی با فیبر بالا محسوب نمیشوند اما همچنان به عنوان منبع خوب فیبر به حساب می آیند

لوبیا: انواع مختلف لوبیا ها به عنوان مواد غذایی فیبر بالا حساب میشوند که شامل لوبیا قرمز و عدس و لوبیا سفید و لوبیا چیتی و .. میشود.

کنگر فرنگی :اگرچه در خیلی از آشپزخانه ها  این ماده ی غذایی رایج نیست اما باید کفت که سرشار از مقدار زیادی فیبر است .یک کنگر متوسط حاوی ۱۰ گرم فیبر است فیبر آن هم محلول است هم نامحلول.

کلم بروکلی : کلم بروکلی یکی دیگر از سبزی جات فیبر دار بسیار ارزشمند است همچنین دارای مقدار زیادی ویتامین دی است که به شما کمک میکند تا کلسترولتون را کاهش دهید .البته باید بدانید که بروکلی پخته شده میزان فیبرش کمتر است .اگر آن را بخار پز کنید خیلی بهتر است. نکته ی مهم دیگری که دارد این است که هر مقدارکالری آن ۷ گرم پروتیین دارد .

 

ترجمه

www.iranstyl.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.