سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 44228 |
۰۹ / ۰۵ / ۱۳۹۲ | |

پورشه ۹۱۱ کابرلویت ۲۰۱۴ رونمایی شد + عکس

پورشه ۹۱۱ کابرلویت ۲۰۱۴ رونمایی شد + عکس پس از رونمایی رسمی از پورشه توربو ۹۱۱ ۲۰۱۴ (نوع ۹۹۱)، فهمیدیم که بالاترین ورژن کابریولت در راه است. جزییات و مشخصات موتور آن مشترک با نسخه کوپه می باشد. این خودرو همان قدرت ۵۲۰ اسب بخار و گشتاور ۶۴۹ نیوتون متر کوپه ۹۱۱ توربو جدید را […]

مجله اینترنتی ایران استایل

پورشه 911 کابرلویت 2014 رونمایی شد + عکس

پورشه ۹۱۱ کابرلویت ۲۰۱۴ رونمایی شد + عکس

پس از رونمایی رسمی از پورشه توربو ۹۱۱ ۲۰۱۴ (نوع ۹۹۱)، فهمیدیم که بالاترین ورژن کابریولت در راه است. جزییات و مشخصات موتور آن مشترک با نسخه کوپه می باشد.
این خودرو همان قدرت ۵۲۰ اسب بخار و گشتاور ۶۴۹ نیوتون متر کوپه ۹۱۱ توربو جدید را دارد و با گیربکس اتوماتیک دو کلاجه عرضه خواهد شد. این خودرو هم چنین عملکرد تقویت شده نیز دارد که می تواند موقتا در عرض ۱۰ ثانیه گشتاور را ۵۰ نیوتون متر افزایش دهد.
به علاوه، سیستم انتقال قدرت به چرخ های عقب فعال نیز دارد که در ۹۱۱ GT3 مدل ۲۰۱۴ که در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شد نیز وجود داشت.

این خودرو تمام ویژگی های تکنیکی مدل مشابه دارای سقف محکم خود را دارد. البته، احتمالا وزن این خودرو به خاطر تجهیزات سقف پارچه ای، خیلی کم تر باشد. رونمایی رسمی این مدل در نمایشگاه فرانکفورت امسال انجام خواهد شد.

پورشه 911 کابرلویت 2014 رونمایی شد + عکس

منبع : mashinbaz.com – seemorgh.com

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>