یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 57031 |
۲۴ / ۰۹ / ۱۳۹۲ | |

پرده برداری از Steam Machine کمپانی Digital Storm در سال ۲۰۱۴! + عکس

شرکت Digital Storm که در ضمینه تولید رایانه های شخصی فعالیت می کند یک Steam machine نیز در درست ساخت دارد که سال بعد در نمایشگاه CES 2014 لاس وگاس رونمایی خواهد شد. Destructoid گزارش کرده است که Digital Storm قصد ندارد قشر پایین تر بازار را هدف قرار دهد و با صرف نظر از […]

مجله اینترنتی ایران استایل

شرکت Digital Storm که در ضمینه تولید رایانه های شخصی فعالیت می کند یک Steam machine نیز در درست ساخت دارد که سال بعد در نمایشگاه CES 2014 لاس وگاس رونمایی خواهد شد.
Destructoid گزارش کرده است که Digital Storm قصد ندارد قشر پایین تر بازار را هدف قرار دهد و با صرف نظر از هزینه آن، قوی ترین سیستم ممکن را ارائه خواهد کرد. این دستگاه از دو سیستم عامل SteamOS و Windows استفاده می کند، دارای خنک کننده مایع است و هر چیزی را تا ZGTX Titan پشتیبانی خواهد کرد. قیمت این دستگاه ۱,۴۶۹ دلار خواهد بود.

تصویر منتشر شده:

Steam Machines توسط Valve ساخته نخواهد شد اما این شرکت مسئولیت تولید کنترلرهای Steam و توسعه SteamOS (سیستم عاملی بر مبنای لینوکس) است. Valve با شرکت های مختلف همکاری خواهد کرد تا سیستم های مختلفی را از جمله گران، ارزان، قدرتمند، ساده، کنسول مانند و … را ارائه کند.
در آخر هم اشاره ای به این خبر داریم که شرکت Valve اعلام کرده است که نمونه های اولیه Steam Machines و Steam Controller به تسترها در ۱۳ دسامبر ارسال خواهد شد.
نظر شما درباره Steam Machines چیست؟

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>