سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145360 |
۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

ویژگی های آیفون سال ۲۰۱۷

به گزارش ایران استایل با آمدن سال جدید قرار است شرکت اپل ۳ آیفون جدید ارائه کند که ۲ تای آنها مدل S  آیفون ۷ هستند.از این گوشی ها انتظار میرود که بدون هیچ حاشیه ای و ناهنجاری ( از لحاظ شکلی ) باشد.اما ممکن است که صفحه نمایش کوچکتری داشته باشد. این گوشی های […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل با آمدن سال جدید قرار است شرکت اپل ۳ آیفون جدید ارائه کند که ۲ تای آنها مدل S  آیفون ۷ هستند.از این گوشی ها انتظار میرود که بدون هیچ حاشیه ای و ناهنجاری ( از لحاظ شکلی ) باشد.اما ممکن است که صفحه نمایش کوچکتری داشته باشد.

این گوشی های جدید قرار است مستقیما از آیفون ۷ به آیفون ۸ و در حد امکان یک آیفون مدل ۱۰ در سال ۲۰۱۷ ارتقا یابد.همچنین باید انتظار یک مدل S  را هم داشته  باشیم که در آن قرار است پردازنده اش و اختیار یک رنگ قرمز وجود داشته باشد.

مدل s  آیفون ها قرار است صفحه ی نمایش بزرگتری داشته باشد این اندازه ممکن است ه ۵ و ۵.۸ اینچ برسد.البته که ممکن است آنها در باره ی شکل ظاهری آن تجدید نظر کنند.

آیفون ۱۰ قرار است یک صفحه ی تمام و کمال داشته باشد و هیچ حاشیه و دکمه ای نخواهد داشت.همچنین قرار است از آلومینیوم و شیشه درست شود .بدنه ای شیشه ای و قابی آلومینیومی .بدنه ی آن مانند آیفون ۴  و ۴ s  قرار است زیبا و ظریف باشد.

دکمه ی خانه ی این گوشی ها قرار است نامرئی باشد .این دکمه که همچنین دارای سنسور اثر انگشت نیز است در پنل شیشه ای جلویی آن جای میگیرد.در مورد ساخت صفحه ی نمایش باید گفت که آیفون میخواهد LCD  آنرا بسیار پیشرفته تر طراحی کند و درباره ی شارژر آن هم باید گفت که توانایی شارژ بی سیم دارد.درباره ی هدفون آن باید بگوییم که همانطور که آیفون ۷ جک هدفون ندارد این نوع گوشی های آینده هم قرار است به جای محل آن یو اس بی داشته باشد.

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.