دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 133186 |
۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۵ | |

نوشیدنی خانگی aguas frescas درست کنید

نوشیدنی خانگی aguas frescas درست کنید چندوقت پیش در مقاله‌ای با عنوان قاپیدن ۹ عادت خوب زنان در سراسر جهان شما را با این نوشیدنی محبوب آشنا کردیم که با درخواست شما با طرز تهیه آن روبرو شدیم امروز در مجله آشپزی آلامتو شما را با طرز تهیه نوشیدنی خانگی aguas frescas آشنا خواهیم کرد. […]

مجله اینترنتی ایران استایل

نوشیدنی خانگی aguas frescas درست کنید

چندوقت پیش در مقاله‌ای با عنوان قاپیدن ۹ عادت خوب زنان در سراسر جهان شما را با این نوشیدنی محبوب آشنا کردیم که با درخواست شما با طرز تهیه آن روبرو شدیم امروز در مجله آشپزی آلامتو شما را با طرز تهیه نوشیدنی خانگی aguas frescas آشنا خواهیم کرد.

drink-austin-aguafresca

مجموع زمان: ۱۵ دقیقه
آماده سازی: ۱۵ دقیقه
مخصوص ۳ تا ۴ نفر

مواد لازم:

۱ عدد طالبی بزرگ یا نصف هندوانه، بدون تخم و خردشده( تقریبا ۳ فنجان)
۱ و ½ فنجان آب
۲ تا ۴ قاشق سوپ‌خوری شکر
۲ تا ۳ عدد لیمو، آب گرفته شده

طرز تهیه:

این هم یکی دیگر از آب‌میوه‌هایی است که به عبارتی آب تازه ترجمه می گردد، آنها در سرتاسر مکزیک سرو می‌شوند و البته تهیه‌ی آنها در منزل بسیار ساده است. تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که به اصطلاح تفاله یا گوشت این نوع میوه‌ها را صاف کنید تا مایعی شفاف حاصل شود. به جای لیمو می‌توان از توت‌فرنگی، آناناس یا انبه استفاده کرد و یا هر میوه‌ی لطیف دیگری که به راحتی پوره شود.

طالبی/ هندوانه را به صورت پوره درآورید، سپس آنها را کاملا از صافی رد کنید تا تمام گوشت آن گرفته شود و فقط آب آن برایتان باقی بماند. آب طالبی/ هندوانه را درون پارچ بریزید، آب را به آن بیافزائید و با شکر و آب لیمو طعم‌دار نمائید.

آلامتو

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.