سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145364 |
۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

نزدیک به ۱ بیلیون حساب کاربری یاهو هک شد!

به گزارش ایران استایل در بزرگترین هک تاریخ نزدیک به ۱ بیلیون حساب در سایت یاهو هک شد در پایین توضیحاتی درباره ی اینکه  کاربران چه کاری باید انجام دهند ارائه میکنیم. در سال ۲۰۱۳ ۱ بیلیون حساب کاربری دزدیده شد این اتفاق در سایت یاهو افتاد که نزدیک به ۵۰۰ حساب کاربری اطلاعات شخصیشان […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل در بزرگترین هک تاریخ نزدیک به ۱ بیلیون حساب در سایت یاهو هک شد در پایین توضیحاتی درباره ی اینکه  کاربران چه کاری باید انجام دهند ارائه میکنیم.

در سال ۲۰۱۳ ۱ بیلیون حساب کاربری دزدیده شد این اتفاق در سایت یاهو افتاد که نزدیک به ۵۰۰ حساب کاربری اطلاعات شخصیشان به طور کامل فاش شد.در واقع میتوان گفت که دوبار این اتفاق برای یاهو افتاد و این برای چنین سایتی خیلی ناامید کننده میتواند باشد.

این کمپانی اطلاعات بیشتری با جزییات در اختیار نگذاشته است و آن هم به این دلیل است که این کمپانی جزییات تازه ای در اختیار ندارد.یاهو نتوانسته است که هک کننده را در رابطه با این موضوع پیدا کند .در بیانیه ای یاهو این مسئله را بیان کرد.

گفتنی است که کمپانی یاهو به کاربرانش ایمیل زده است و آنها را از این هک اطلاعاتی باخبر کرده است.اگر شما هم یکی از قربانیان این اتفاق هستید ۲ جواب برایتان وجود دارد.

۱.از ورود به سیستم هایتان محافظت کنید

باید در ذهن داشته باشید که برای ثبت نام در هر سایت و ورود به آن باید از پسورد های قوی و مختلف استفاده کنید.این به این معنی است که اگر یک سرویسی هک شد بقیه ی سایت ها با اطلاعات شما در امان باشد

۲.حساب کاربری یاهویتان را پاک کنید

آیا حساب کاربری ای دارید که مدتهاست از آن استفاده نکردید؟بهتر است که آن حساب را برای همیشه پاک کنید و غیر فعال کنید.

اول از همه از اطلاعاتتان بک آپ بگیرید تا اطلاعات و ایمیل هایتان پاک نشود .

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.