پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 35721 |
۰۹ / ۱۲ / ۱۳۹۱ | |

نتیجه بازی سپاهان و النصر دبي ۹ اسفند ۹۱

  نتیجه بازی سپاهان و النصر دبي ۹ اسفند ۹۱ … چهارشنبه ۰۹/۱۲/۱۳۹۱ ساعت : ۱۹:۳۰ليگ قهرمانان آسيا گروه C : سپاهان  ۳-۰  النصر دبيزنده از شبکه ورزش   کرانچار ترکيب سپاهان را در نشست خبري لو داد   سرمربي تيم فوتبال سپاهان ايران با اعلام ترکيب نهايي تيمش يک روز پيش از بازي با […]

مجله اینترنتی ایران استایل

فوتبال

 

نتیجه بازی سپاهان و النصر دبي ۹ اسفند ۹۱

چهارشنبه ۰۹/۱۲/۱۳۹۱ ساعت : ۱۹:۳۰
ليگ قهرمانان آسيا گروه C : سپاهان  ۳-۰  النصر دبي
زنده از شبکه ورزش

 

کرانچار ترکيب سپاهان را در نشست خبري لو داد

 

سرمربي تيم فوتبال سپاهان ايران با اعلام ترکيب نهايي تيمش يک روز پيش از بازي با النصر گفت: از همان دقيقه اول هجومي بازي مي‌کنيم تا هرچه سريع‌تر کيفيت بالا و برتري سپاهان نسبت به حريف را ثابت کنيم.


زلاتکو کرانچار در نشست خبري پيش از بازي تيم‌هاي فوتبال سپاهان ايران و النصر امارات اظهار کرد: يک مسابقه سنگيني را پيش‌رو داريم اما به نظر من النصر به مراتب از فصل گذشته بهتر است اگرچه اعتقاد دارم نتايج اين فصل آنها درخور نام اين تيم نبوده است. با مشاهده‌اي که از بازي اين تيم برابر لوکوموتيو داشتم به نظرم تيم بسيار با کيفيتي است که بازيکن خطرناکي به نام برونو سزار که بازيکن خودمان بوده را دارد. اميدوارم در بازي فردا (چهارشنبه) اين بازيکن عملکرد خوبي نداشته باشد.

وي درباره بازيکنان با کيفيت النصر گفت: سزار، ماسکارو، ميروميتوي از بازيکنان بسيار باکيفيت اين تيم هستند اما ما ميزبان هستيم و سعي مي‌کنيم هجومي وارد ميدان شويم.

کرانچار در پاسخ به اين سوال که النصر پارسال قوي‌تر است يا النصر امسال، عنوان کرد: النصر امسال تيمي قوي‌تر است. اين تيم بازيکنان خوبي را به خدمت گرفته که کيفيت بسيار خوبي دارد. اما ما هم خوب هستيم و در اين فصل دست به تغييراتي زديم و بازيکنان خوب و با کيفيتي نظير شهاب گردان، جالوويچ و غلامي را گرفتيم. فقط حيف که سوشاک مصدوم شد و به اين بازي نمي‌رسد. اين را هم بگويم که به هيچ وجه قصد تخريب تيم حريف را ندارم اما به جرات مي‌گويم که کيفيت ما بهتر از تيم حريف است.

سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سوال که با توجه به اينکه النصر هميشه ۳۴ درصد گل‌هايش را در نيمه اول و مابقي را در نيمه دوم به ثمر رسانده، شما چه برنامه‌اي داريد که در نيمه اول کار را تمام کنيد، اظهار کرد: از همان دقيقه اول دست به حمله خواهيم زد و فشار زيادي روي دروازه آنها ايجاد مي‌کنيم تا هرچه سريعتر به برتري دست پيدا کنيم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا نبودن سوشاک بر تيم تاثير خواهد داشت يا خير، تصريح کرد: البته غيبت او تاثيرگذار بوده و ما را مجبور کرده که دست به تغيير زديم. ما علي احمدي را جايگزين او کرديم و اين مدرکي است براي شما خبرنگاران، چرا که من يکسال تمام است که مي‌گويم براي يک تيم ۲۵ نفر بازي خواهند کرد نه ۱۱ بازيکن. ما بازيکنان با کيفيتي گرفتيم تا هيچ خلائي احساس نشود.

کرانچار در پاسخ به اين سوال که کدام مهاجم فردا شانس بازي کردن خواهد داشت، گفت: مهم اين است که يک تيم روز خوبش باشد. من هيچ ابايي ندارم که ترکيب فردا را بگويم.

به گزارش ايسنا سرمربي سپاهان در يک اقدام غيرمنتظره يک روزي پيش از مسابقه تيمش در ليگ قهرمانان آسيا ترکيب نهايي را اعلام کرد و گفت: سپاهان در بازي چهارشنبه مقابل النصر با ترکيب شهاب گردان، حسن جعفري، فرشيد طالبي، علي احمدي، احسان حاج‌صفي، حسين پاپي، اميد ابراهيمي، بولکو، محمدرضا خلعتبري، محرم نويدکيا، جواهير سوکاي به ميدان خواهد رفت.

ليگ قهرمانان آسيا گروه C
۱۳۹۱/۱۲/۰۹    ۱۹:۳۰
نتیجه نهایی
سپاهان ۳ – ۰ النصر دبي

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>