چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 35984 |
۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۱ | |

نتیجه بازی رئال و منچستر سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱

  نتیجه بازی رئال و منچستر سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱ …   سه‌شنبه ۱۵/۱۲/۱۳۹۱ ساعت : ۲۳:۱۵ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي : منچستريونايتد ۱  –  ۲ رئال مادريدزنده از شبكه سه مورينيو:اگر ببريم در هواپيما جشن مي‌گيريم   سرمربي رئال مادريد پيش از بازي با منچستريونايتد اعلام کرد اگر برابر اين تيم بازنده […]

مجله اینترنتی ایران استایل

footbaaaaaaaal

 

نتیجه بازی رئال و منچستر سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱

 

سه‌شنبه ۱۵/۱۲/۱۳۹۱ ساعت : ۲۳:۱۵
ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي : منچستريونايتد ۱  –  ۲ رئال مادريد
زنده از شبكه سه

مورينيو:اگر ببريم در هواپيما جشن مي‌گيريم

 

سرمربي رئال مادريد پيش از بازي با منچستريونايتد اعلام کرد اگر برابر اين تيم بازنده شود، در راه بازگشت خود را در هواپيما به خواب مي‌زند!


به نقل از مارکا، ديدار تيم‌هاي منچستريونايتد و رئال مادريد در چارچوب مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا امشب و از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه اولدترافورد منچستر آغاز خواهد شد.

ديدار رفت در سانتياگو برنابئو با تساوي يک بر يک به پايان رسيده که اين نتيجه شانس بيشتر را به منچستريونايتد براي صعود به مرحله بعد مي‌دهد.

ژوزه مورينيو در کنفرانس خبري اين ديدار حضور يافت و در مورد بازگشت کريستيانو رونالدو به اولدترافورد، جايي که ۶ سال در آن به ميدان مي‌رفته صحبت کرد. «تصور مي‌کنم او خوب است و احساس خوبي دارد. اميدوار بودم هواداران يونايتد به جاي اينکه از رونالدو پذيرايي گرمي کنند، به او حرف‌هاي ناخوشايندي مي‌زدند!»

مورينيو در مورد بازي نيز گفت: فکر مي‌کنم در جريان بازي و زماني که ما توپ را در اختيار داريم، يونايتدها خيلي دفاعي بازي کنند. ما نيز همين طور خواهيم بود. زماني که آنها توپ را در اختيار خود دارند، بايد عالي دفاع کنيم. در هر حال بر اين باور هستم که ما در اين ديدار از آنها عقب هستيم.

وقتي در مورد ديدارهاي اخير رئال برابر بارسلونا از مورينيو سوال شد وي در پاسخ گفت: پيروزي‌هاي بسيار مهمي براي ما بودند ولي در جام ديگري رقم خوردند. ما اکنون در ليگ قهرمانان هستيم. رئال و منچستر در حالي روبه‌روي هم قرار مي‌گيرند که در ديدارهاي اخيرشان نتيجه‌هاي خوبي گرفته‌اند. آنها به نوعي با ۱۲ امتياز اختلاف نسبت به تيم دوم جدول، قهرماني ليگ را از آن خود کرده‌اند. از طرفي ما هم در فرم بسيار خوبي هستيم. در ۱۲ ديدار اخير تنها يک شکست را پذيرفته‌ايم. به عقيده من همه دنيا منتظر ۹۰ دقيقه ديدار ما با يونايتدها هستند.

سرمربي پيشين چلسي در ادامه عنوان کرد: نخستين باري که وارد اولدترافورد شدم ۹ سال پيش بود ولي اکنون بيش از ۱۰۰ بازي در اروپا انجام داده‌ام. اگر در اين ديدار ببازم، بدون شک گريه نخواهم کرد و اگر پيروز شوم نيز ۱۰۰ متر نخواهم دويد! اگر ببريم، در هواپيما جشن مي‌گيريم و اگر ببازيم، در هواپيما خودم را به خواب مي‌زنم!

مورينيو در پايان گفت: بارها برابر الکس فرگوسن قرار گرفته‌ام. پيروز شدم، باختم و به تساوي دست يافتم. آخرين بار با اينترميلان در ليگ قهرمانان اروپا برابر او قرار گرفتم و باختم ولي زياد به آمار اهميت نمي‌دهم.

ليگ قهرمانان اروپا يك هشتم نهايي
۱۳۹۱/۱۲/۱۵    ۲۳:۱۵
نتیجه نهایی
بروسيادورتموند ۳ – ۰ شاختار
۱۳۹۱/۱۲/۱۵    ۲۳:۱۵
نتیجه نهایی
منچستريونايتد ۱ – ۲ رئال مادريد

 

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>