یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 35841 |
۱۲ / ۱۲ / ۱۳۹۱ | |

نتیجه بازی رئال و بارسلونا شنبه ۱۲ اسفند ۹۱

     نتیجه بازی رئال و بارسلونا شنبه ۱۲ اسفند ۹۱ … شنبه ۱۲/۱۲/۱۳۹۱ ساعت : ۱۸:۳۰هفته ۲۶ لاليگا :رئال مادريد ۲ – ۱ بارسلونازنده از شبكه سه   کومان:بارسلونا عطش خود را ازدست داده است   مدافع هلندي سابق بارسلونا افت اين تيم در چند هفته‌ گذشته را طبيعي دانست و گفت، بارسلونا عطش […]

مجله اینترنتی ایران استایل

%D8%A7%D9%84 %DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D9%88 نتیجه بازی بارسلونا و رئال مادرید 8 اسفند 91

 

 

 نتیجه بازی رئال و بارسلونا شنبه ۱۲ اسفند ۹۱

شنبه ۱۲/۱۲/۱۳۹۱ ساعت : ۱۸:۳۰
هفته ۲۶ لاليگا :رئال مادريد ۲ – ۱ بارسلونا
زنده از شبكه سه

 

کومان:بارسلونا عطش خود را ازدست داده است

 

مدافع هلندي سابق بارسلونا افت اين تيم در چند هفته‌ گذشته را طبيعي دانست و گفت، بارسلونا عطش خود را از دست داده است.


به گزارش ايسنا، رونالد کومان درباره شرايط بارسلونا در چند هفته‌ گذشته گفت: به نظرم بارسلونا عطش موفقيت را از دست داده است. اين که بارسلونا چه از لحاظ فردي و چه تيمي نسبت به قبل افت کرده، طبيعي است. بعد از بازي‌هاي بسيار زياد در سطح بالا اين اتفاقات اجتناب‌ناپذير است. بارسلونا در چند سال گذشته تيم بسيار خوبي بوده و رسيدن به سطح بارسا امکان‌پذير نيست.

کومان همچنين گفت: مادريد تمام توجه خود را معطوف به ليگ قهرمانان کرده و از طرفي فاصله زيادي بين بارسلونا و رئال‌مادريد وجود دارد و بعيد به نظر مي‌رسد، رئال‌مادريد بتواند اختلاف خود با صدر جدول را کاهش دهد و بارسلونا به احتمال زياد قهرمان ليگ شود.

کومان ادامه داد: بارسلونا بايد هر چه سريع‌تر خودش را از اين موقعيت رها کند و با يک پيروزي بتواند به روند خوب خود بازگردد.

مدافع هلندي در پايان درباره دليل افت بارسلونا هم گفت، اين تيم مهاجم نوک ندارد، زيرا مسي مايل است تا در کناره‌ها بازي کند و اين باعث شده است، بارسا در حمله ضعيف ظاهر شود.

رئال مادريد  ۲  –  ۱  بارسلونا

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>