شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 35115 |
۲۷ / ۱۱ / ۱۳۹۱ | |

نتیجه بازی استقلال و فجر جمعه ۲۷ بهمن ۹۱

نتیجه بازی استقلال و فجر جمعه ۲۷ بهمن ۹۱ … جمعه ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ ساعت : ۱۴:۳۰ هفته ۲۶ جام خلیج فارس : فجر سپاسی – استقلال زنده از شبکه سه     حاشيه ديدار فجر سپاسي و استقلال۱   يکي از هواداران استقلال به خاطر مهدي رحمتي به درون زمين رفت اما بلافاصله با ماموران نيروي […]

مجله اینترنتی ایران استایل

فوتبال

نتیجه بازی استقلال و فجر جمعه ۲۷ بهمن ۹۱

جمعه ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ ساعت : ۱۴:۳۰
هفته ۲۶ جام خلیج فارس : فجر سپاسی – استقلال
زنده از شبکه سه

 

 

حاشيه ديدار فجر سپاسي و استقلال۱

 

يکي از هواداران استقلال به خاطر مهدي رحمتي به درون زمين رفت اما بلافاصله با ماموران نيروي انتظامي روبه‌رو شد.


به گزارش فارس، ديدار تيم‌هاي فجر سپاسي و استقلال از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه حافظيه برگزار مي‌شود اما در فاصله کمتر از ۴۵ دقيقه به آغاز بازي اين مسابقه حاشيه‌هايي دارد که در زير مي‌خوانيد:

*از ساعت ۷ صبح امروز بليت فروشي در استاديوم حافظيه برگزار شد و طرفداران دو تيم به ورزشگاه آمدند.

*استاديوم حافظيه به ۲ بخش تقسيم شده و نيمي از ورزشگاه را استقلالي‌ها تشکيل دادند. جايگاه طرفداران استقلال کاملا پر است اما طرفداران شيرازي هنوز ظرفيت خود را کامل نکرده‌اند. در حال حاضر نزديک به ۱۲ هزار نفر در استاديوم ۱۵ هزار نفري حافظيه حضور دارند.

*اعضاي تيم استقلال ساعت ۱۳ وارد ورزشگاه حافظيه شدند.

*سردار جعفري مديرعامل باشگاه فجر شهيد سپاسي به محض ديدن قلعه‌نويي با وي به خوش و بش پرداخت.

*حسين کاظمي بازيکن سابق استقلال با اعضاي اين تيم به خوش و بش پرداخت و از سوي ديگر عباس محمد‌رضايي نيز با بازيکنان فجر سپاسي برخورد گرمي داشت.

*بازيکنان تيم استقلال ساعت ۱۳:۴۰وارد زمين شدند که به شدت مورد تشويق طرفداران اين تيم قرار گرفتند. يکي از هواداران نوجوان استقلال براي استقبال از مهدي رحمتي وارد زمين چمن شد که بلافاصله توسط ماموران دستگير شد. نکته جالب اينجاست که سرهنگ پيمان مسئول حراست اسبق استاديوم آزادي در حال حاضر همين سمت را در ورزشگاه حافظيه دارد و از همين رو هواداران استقلال از وي خواستند تماشاگري که به داخل زمين رفته را رها کرده و مجوز عدم بازداشت او را صادر کنند که اين مسئله مورد موافقت سرهنگ پيمان قرار گرفت و تماشاگر به جايگاه استقلال برگشت.

* تيم استقلال با ترکيب رحمتي، حيدري، ساموئل، صادقي، منتظري، حمودي، جباري، نکونام، محمد‌رضايي، اکبرپور و حاتمي وارد زمين شد. آرش برهاني براي سومين بازي متوالي روي نيمکت قرار گرفته است و جواد نکونام بعد از دو بازي که در فهرست ۱۸ نفره حضور نداشت به ترکيب آبي‌پوشان برگشته است.

*فجري ها با ترکيب خليل آزاد، شفيعي، عليرضا طيبي، قزل صفلي، محمد مهدي نظري، محمد آفند، حميد جوکار، فرشيد اسماعيلي، جابر انصاري، حسين کاظمي و سندلي بي‌تو وارد زمين شدند.

*تيم استقلال براي ديدار با فجر مجبور شد که ۲ بازيکن ديگر خود را از فهرست خط بزند تا جمع بازيکنان به عدد ۱۸ برسد، از همين رو هادي ريش اصفهاني و آرزه کاماچو در آخرين لحظه از فهرست استقلال کنار رفتند.

روز گذشته کيانوش رحمتي و فرهاد مجيدي نيز با آبي ها به شيراز سفر نکردند.

*سردار جعفري، سيروس دين‌محمدي، علي اميري، شاهرخ بياني و هادي آيت‌اللهي در جايگاه ويژه حضور دارند.

ديدار تيم‌هاي فجر و استقلال ساعت ۱۴:۳۰ برگزار خواهد شد.

 

 
         
 
  فجر سپاسي ۰ : ۵ استقلال
۳۸ ‘ صالح خليل آزاد    
۴۰ ‘     جواد نکونام
۴۹ ‘     فرزاد حاتمي
۶۵ ‘     سياوش اکبرپور
۶۸ ‘     جي لويد ساموئل
۷۱ ‘     فرزاد حاتمي
۹۱ ‘     آرش برهاني
 

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>