شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145374 |
۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

میزان وزنی که مجاز هستید کم کنید در یک روز/ماه/سال چقدر است؟

اگر شما برنامه دارید تا میزانی وزن کم کنید تا به بدن دلخواهتان برسید یا اینکه زندگی سالم تری داشته باشد یادتان باشد که نباید بیش از حدی به خودتان فشار بیاورید .نباید بیشتر از یک میزان مشخصی وزن کم کنید. به گزارش ایران استایل افرادی که قصد دارند تا وزن خود را کاهش دهند […]

مجله اینترنتی ایران استایل

اگر شما برنامه دارید تا میزانی وزن کم کنید تا به بدن دلخواهتان برسید یا اینکه زندگی سالم تری داشته باشد یادتان باشد که نباید بیش از حدی به خودتان فشار بیاورید .نباید بیشتر از یک میزان مشخصی وزن کم کنید.

به گزارش ایران استایل افرادی که قصد دارند تا وزن خود را کاهش دهند یک میزان محدودیتی برای کاهش وزن وجود دارد وزن نباید بیش از حد در یک بازه ی زمانی کم کاهش یابد زیرا که ممکن است موجب آسیب رسیدن به سلامت بدن شود.البته که باید گفت که آن حد و حدود قابل تشخیص نیست.

کاهش وزنی که با سرعت زیاد همراه باشد اثرات جانبی بسیار خطرناکی دارد و باید گفت که اصلا هم کارساز نیست.افرادی که به سرعت میزان زیادی وزن کم میکنند تمایل بیشتری به بازگشت به نقطه ی ابتداییشان دارند زیرا که آنها به سبک زندگی ای پر اهمیت متعهد نشدند که بتواند کاهش وزنشان را حمایت کند.

خستگی و کوفتگی – حالت تهوع – یوبوست – ریخت موی سر – سنگ کیسه صفرا از جمله اثرات مخرب کاهش وزن سریع است.این موارد ممکن است موجب افسردگی و عدم تمرکز شود.نداشتن مواد مغذی کافی در بدن باعث عفونت نیز میشود.باید گفت که زنانی که زیر وزن ایده آلشان هستند و تغذیه ی مناسب ندارند قاعدگی درستی هم ندارند.

میزان مناسب کاهش وزن در یک دوره رژیم ۶ ماهه میتواند ۵ تا ۱۰ درصد وزن بدنی یک فرد باشد.این میزان حدودا ۱ تا ۲ کیلو در ماه است.کاهش وزن باید در یک دوره ی طولانی باشد و در عین حال لذت بخش باشد تا فرد به آن سبک زندگی سالم برسد.

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.