یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 169540 |
۳۰ / ۰۵ / ۱۳۹۶ | |

مجله مد: واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی + عکس

به گزارش ایران استایل واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی در شبکه های مجازی بازتاب گسترده ای داشت نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی بازیگر سینما واکنش نشان داد.این روزها این موضوع اینقدر داغ شده که هرکسی اجازه دارد با آن شوخی کند.   حواشی که برای خانم نامداری اتفاق افتاد […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل

واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی در شبکه های مجازی بازتاب گسترده ای داشت نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی بازیگر سینما واکنش نشان داد.این روزها این موضوع اینقدر داغ شده که هرکسی اجازه دارد با آن شوخی کند.

 

واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی

حواشی که برای خانم نامداری اتفاق افتاد باعث شد برخی ها این موضوع را دست مایه طنز خود قرار دهند که ابتدا مربوط به حرفهای خواجه امیری در کنسرت خود بود که جنجال بسیاری را به پا کرد و بعد از آن هم نوبت به حسام نواب صفوی رسید و این شوخی واکنش آزاده نامداری را به همراه داشت.

 

در ادامه تصاویری می بینید از پست  شوخی حسام نواب صفوی با نامداری که فیلمی را به تصویر میکشد که در آن می گوید: تمام تلاشم این بود که باد بر من غلبه نکند و طبق موازین و شئونات برخورد کنم و خوشحالم که در این جنگ بر باد پیروز شدم.

 

واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی

 

اما این پست بی پاسخ نمانده و واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی نواب صفوی اینگونه بوده است که «دنیا گرده جناب نواب صفوی. مراقب باشید».

 

 

واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی

 

واکنش آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی

گرداوری : irstyle.net

مطالب داغ

share share share share share
برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.