سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 169542 |
۳۰ / ۰۵ / ۱۳۹۶ | |

مجله عکس: (تصاویر) آلبومی متفاوت از "جری لوئیس"

به گزارش ایران استایل جری لوئیس کمدین مشهور هالیوود روز یکشنبه در ۹۱ سالگی درگذشت. به گزارش مجله تاریخ فرادید، مدیر برنامه‌های وی خبر درگذشت سلطان کمدی هالیوود در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ میلادی را تایید کرد. وی یکی از کمدین‌های بنام آمریکایی شناخته شده برای فارسی‌زبانان است. “پرفسور دیوانه” و “یانکی‌های لعنتی” از جمله فیلم […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل


جری لوئیس کمدین مشهور هالیوود روز یکشنبه در ۹۱ سالگی درگذشت.

به گزارش مجله تاریخ فرادید، مدیر برنامه‌های وی خبر درگذشت سلطان کمدی هالیوود در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ میلادی را تایید کرد. وی یکی از کمدین‌های بنام آمریکایی شناخته شده برای فارسی‌زبانان است. “پرفسور دیوانه” و “یانکی‌های لعنتی” از جمله فیلم های معروف او است. در سال ۲۰۱۳ و در جریان جشنواره کن از یک عمر فعالیت هنری جری لوئیس تقدیر شد.

به مناسبت درگذشت این ستاره قدیمی سینما نگاهی می اندازیم به یکی از متفاوت ترین آلبوم های عکس او که مربوط به آغاز فعالیت حرفه ای لوئیس است؛ در این مجموعه که در فوریه ۱۹۵۰ یعنی چندی پس از بازی در اولین نقش سینمایی او در فیلم “دوست من ایرما” برداشته شده او به استودیوی عکاسی “پیتر استاکپول” رفته و با یک شامپانزه عکس گرفته است. این کمدین قدیمی که به خاطر ژست ها و اداهای بامزه اش شهرت دارد در این عکس ها سعی کرده حین بازی با این شامپانزه تصاویری کمدی خلق کند.

Let’s block ads! (Why?)

گرداوری : irstyle.net
photo-picture-عکس-تصاویر

مطالب داغ

share share share share share
برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.