چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 38720 |
۱۴ / ۰۲ / ۱۳۹۲ | |

قیمت خودرو شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۲

  قیمت خودرو شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۲ … فروش خودرو با کاهش رسمی قیمت از امروز صبح مسئولان ایران خودرو و سایپا اعلام کردند قیمت محصولات‌شان از صبح شنبه با قیمت‌های مصوب شورای رقابت عرضه و فروخته خواهد شد.   خبرگزاری مهر: مسئولان ایران خودرو و سایپا اعلام کردند قیمت محصولات‌شان از صبح شنبه با […]

مجله اینترنتی ایران استایل

%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86 %D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%D9%84 %D9%85%D8%B3%DB%8C قیمت خودرو شنبه 21 بهمن 91

 

قیمت خودرو شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۲

فروش خودرو با کاهش رسمی قیمت از امروز صبح

مسئولان ایران خودرو و سایپا اعلام کردند قیمت محصولات‌شان از صبح شنبه با قیمت‌های مصوب شورای رقابت عرضه و فروخته خواهد شد.
 
خبرگزاری مهر: مسئولان ایران خودرو و سایپا اعلام کردند قیمت محصولات‌شان از صبح شنبه با قیمت‌های مصوب شورای رقابت عرضه و فروخته خواهد شد. در همین حال، از شورای رقابت خبر می‌رسد کاهش قیمت خودروها براساس فرمول این شورا بین ۱۰ تا ۲۰ درصد خواهد بود، البته خودروسازان قول داده‌اند مابه‌التفاوت قیمت جدید و قدیم را به مشتریان خود بازگردانند.

بازار خودرو پس از گذشت بیش از دوماه بلاتکلیفی، می‌رود از صبح فردا شنبه، رونق گذشته خود را بازیابد؛ بازاری که در این دوران با توقف نسبی خرید و فروش، خودروسازان را در وضعیت نامناسبی قرار داده است.

پس از جار و جنجال‌های فراوان و فراز و نشیب‌های بسیار و با تعیین فرمول قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت، مدیران ایران خودرو و سایپا وعده دادند که با محاسبه نرخ‌های جدید بر اساس فرمول شورای رقابت ، فروش محصولات‌شان از شنبه ۱۴ اردیبهشت بر اساس قیمت‌های جدید انجام خواهد شد.

در این میان، معاون بازاریابی و فروش سایپا از فروش محصولات این شرکت از روز شنبه با قیمتهای شورای رقابت خبر داد و گفت: با محاسبه نرخهای جدید براساس فرمول شورای رقابت ، فروش محصولات این شرکت از شنبه ۱۴ اردیبهشت بر اساس قیمتهای جدید انجام خواهد شد.
 
محمد علی قادری خاطر نشان کرد: مشتریان می توانند از روز شنبه با مراجعه به نمایندگی های فروش سایپا در سراسر کشور و یا سایت فروش اینترنتی سایپا، خودروهای انتخابی خود را براساس قیمتهای جدید خریداری کنند.

همچنین مدیر فروش گروه خودروسازي ایران خودرو گفت: فروش محصولات اين گروه از روز شنبه آینده براساس مصوبات شورای رقابت آغاز می شود. عبداله بابایی افزود: مردم می توانند به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری در نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازي ايران خودرو، خودرو مورد نیاز خود را با قیمتی که شورای رقابت اعلام کرده است، خریداری کنند.

وی افزود: قیمت خودروهای خریدارانی که از ۱۷ بهمن اقدام به خرید خودرو از نمایندگی های مجاز ایران خودرو کرده اند هم بر اساس مصوباتی که از شنبه ارائه خواهیم داد، تعیین خواهد شد و چنانچه افزایش دریافت وجود داشته باشد به مشتریان بازگردانده می شود.

بابایی با عذرخواهی از شهروندان گفت: با مصوبات دولت و مستنداتی که به پلیس راهور دادیم از امروز مجوز شماره گذاری ارائه می شود و این دسته از مشتریان که حدود ۷۰ هزار نفر هستند ، می توانند شماره و پلاکهای خود را دریافت کنند.

پیش از این، جمشید پژویان رئیس شورای رقابت از تعیین شاخص‌های فرمول قیمت خودرو براساس متوسط تورم ۵۳.۲۶ درصدی این صنعت خبر داده و گفته بود: تورم بخشی خودروهای کم‌تیراژ (به جز پراید، پژو، سمند و تیبا) معادل ۵۳.۲۶ درصد در نظر گرفته شده، ضمن اینکه برای چهار مدل خودروی پرتیراژ به طور مشخص تورم بخشی مشخص شده که در همین حدود است.

در همین حال، تورم بخشی پراید ۱۳۱ با فرمان هیدرولیک بدون کیسه هوا ۵۰.۸ درصد، تیبا با فرمان هیدرولیک و کیسه هوا ۵۲.۱ درصد، سمند ال ایکس EF7 بنزینی با کیسه هوا ۵۳.۳ درصد، تیبا با فرمان هیدرولیک و کیسه هوا ۵۲.۱ درصد، پژو ۴۰۵ با ترمز ضدقفل و کیسه هوا ۵۹.۷ درصد و رانا ۴۹.۴ درصد اعلام شده است.

از شورای رقابت خبر می رسد قیمت خودروها براساس فرمول شورای رقابت بین ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت.

شورای رقابت دستورالعمل تعیین قیمت خودروهای ساخت داخل در هر سال را در جلسه اول اردیبهشت ماه خود به ترتیب زیر تصویب کرد:

بهای هر نوع خودرو در هر سال معادل خواهد بود با بهای آن خودرو در فروردین ماه سال قبل به اضافه حاصل ضرب بهای همان خودرو در فروردین ماه سال قبل در حاصل جمع نرخ تورم سالانه همان خودرو و ۵۰ درصد تغییر شاخص کیفیت همان خودرو در طول سال تقسیم بر بدترین شاخص کیفیت در سال قبل منهای عدد ثابت ۲ درصد بهای همان خودرو در فروردین ماه سال قبل ( بهره وری مورد انتظار).

۱-pt= قیمت هر نوع خودرو در ابتدای سال پیشین

pt= قیمت هر نوع خودرو در سال مورد عمل

dz=تغییر شاخص کیفیت همان خودرو در طول سال تقسیم بر بدترین شاخص کیفیت پایین ترین کیفیت گروه خودروها در سال پیشین بر اساس اعلام موسسه ملی استاندارد.

d=نرخ تورم سالانه تولید همان خودرو در طول یکسال بر اساس گزارش رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

%۲ بهره وری سالانه مورد انتظار از خودرو سازان نسبت به سال پیشین

منبع: bartarinha.ir

 

 

 

soton 

1با اسپری بادکننده و پنچر گیر وینز می توانید در عرض ۱-۲دقیقه و بدون نیاز به تعویض چرخ, پنچری تایر را رفع کرده ,تایر را باد کنید و زمان ۱۰-۱۵ دقیقه ای تعویض لاستیک را به یکی دو دقیقه کاهش دهید.

دیگر تعویض لاستیک در گرمای شدید تابستان و یا سرمای شدید زمستان و در مکانهای نامناسب شما را اذیت نخواهد کرد چون پس از رفع پنچری موقتی با این اسپری در زمان و مکانی مناسب می توانید تایر پنچر را تعویض نمایید
تاریخچه ای در مورد ساخت اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر

 

2

 

 

عموما شرکت های تولید کننده پنچر گیرهای اضطراری تایر موجود در بازارهای جهانی از گاز بوتان که گازی با قابلیت اشتعال و انفجار بالاست در محصولات خود استفاده می کنند، این در حالی است که کمپانی مذکور از گازی غیر قابل اشتعال در فرمولاسیون خود استفاده کرده و همین امر این شرکت را در نواوری و کیفیت پیشتاز و دست نیافتنی نموده است.
پنچر گیری و باد کننده اضطراری تایرحاوی مواد منحصر بفردی است که پس از اسپری شدن در تایر، سوراخ های ایجاد شده تا حداکثر به قطر ۵ میلیمتر در تایر و تیوب را پر کرده و سپس از خود گازی خنثی و غیر قابل اشتعال ازاد می کند که موجب باد شدن تایر ظرف چند ثانیه می شود (قابل استفاده برای انواع تایرها، تیوب دار – بدون تیوب (تیوب لس) و برای انواع خودروها سواری سبک و موتورسیکلت)

 

 

مطمئن برانید مخصوصا خانمها
در صورت بروز اشکال در تایربه راحتی میتوانید مقابله کنیدو به راهتان ادامه دهید.

 

مواد تشکیل دهنده اسپری 

3

 

برخی از امکانات و قابلیتها:

حتی الامکان عامل ایجاد پنچری (شیشه – میخ و …) را از روی تایر بردارید،
اگر هوا سرد است اسپری را با مالش دست یا گرفتن مقابل بخاری خودرو گرم کنید.
شیلنگ سر محصول را به سر سوزن تایر ببندید.
درب محافظ سر محصول را بردارید و حتما آنرا واژگون کنید.
دکمه سر اسپری را فشار دهید و تا باد شدن کامل تایر اینکار را انجام دهید

 

 

اگر در دور افتاده ترین جاده ها و روستاها و هنگام مسافرت با پنچری تایر خودرو مواجه شده اید !
اگر خانم محترمی هستید که قادر به باز کردن پیچها برای تعویض چرخ پنچر شده نیستید !
اگر هنگام رساندن یک فرد بیمار به بیمارستان دچار این مشکل شده اید !
اگر در گرمای تابستان و یا زیر باران شدید ماشینتان پنچر شده است !
اگر در برف و سرمای زمستان دچار این مشکل شده اید !
اگر فرصت کافی برای تعویض چرخ پنچر شده ندارید !
اگر در جایی هستید که دسترسی به آپاراتی ندارید !
اگر آشنایی به تعویض چرخ ندارید !
اگر لاستیک زاپاس همراه ندارید !
دیگر نگران نباشید …

 

۱۸,۴۰۰ ۲۴,۰۰۰ تومان

bigpost

 

soton

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>