جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 115827 |
۱۸ / ۰۱ / ۱۳۹۵ | |

فورد F-150 هنسی ۸۰۰ اسبی تاپ گیر به فروش می رسد

فورد F-150 هنسی ۸۰۰ اسبی تاپ گیر به فروش می رسد فصل ۲۲ تخت گاز (تاپ گیر) آخرین فصلی بود که حداقل تا به اینجای کار با سه مجری محبوب و دوست داشتنی نظیر جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می ساخته و پخش می‌شد و از حالا به بعد، باید در برنامه جدید آمازون […]

مجله اینترنتی ایران استایل

فورد F-150 هنسی ۸۰۰ اسبی تاپ گیر به فروش می رسد

15570_hennessey-velociraptor-driven-by-jeremy-clarkson-to-cross-the-auction-block-106151_1

فصل ۲۲ تخت گاز (تاپ گیر) آخرین فصلی بود که حداقل تا به اینجای کار با سه مجری محبوب و دوست داشتنی نظیر جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می ساخته و پخش می‌شد و از حالا به بعد، باید در برنامه جدید آمازون به دنبال این سه مجری محبوب گشت. جدای از این بحث‌ها، مجموعه تخت گاز از سری ۱ تا سری ۲۲ بدون شک بهترین برنامه تلویزیونی بود که پیرامون خودرو مانور می‌داد و برای آن‌هایی که برنامه را دنبال می‌کردند، بدون شک خاطرات و لحظاتی بیاد ماندنی را در ذهنشان حکاکی می‌کرد.
اگر خاطرتان باشد، کلارکسون فورد F-150 ولوسی رپتور تقویت شده توسط “هنسی” به بالای کوه می‌رود، هرچند جیمز می هم با یک دستگاه شورلت سیلورادو خرامان خرامان و محافظ کارانه به بالای کوه می‌رود، ولی کارهایی که جرمی کلارکسون بر سر فورد بیچاره می‌آورد، بسیار دیدنی و قابل تامل است که نشان از قابلیت های بالای این خودرو نیز می باشد.
فورد F-150 ولوسی رپتور، پیشرانه‌ای سوپرشارژر ۶.۲ لیتری هشت سیلندر دارد که با سوپرشارژرهای ۲.۹ لیتری، می‌تواند قدرتی ۶۲۳ اسب بخاری و گشتاوری ۸۵۰ نیوتن متری را تولید کند. این قدرت و گشتاور در عمل تبدیل به شتابی صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعتی ۵.۲ ثانیه‌ای می‌شود، ولی خودروی استفاده شده در این قسمت تاپ گیر توسط شرکت هنسی تقویت شده و باعث شده تا قدرت خروجی این غول پیکر آمریکایی به ۸۰۰ اسب بخار افزایش پیدا کند.
حال کل داستان این است که این خودرو زیبا و پرقدرت قرار است به نفع یک موسسه خیریه در آمریکا به مزایده گذاشته شود و قطعاً خودرویی به این مشخصات و مخصوصاً اینکه در یکی از برنامه های تاپ گیر توسط جرمی کلارکسون تست شده قابلیت فروش با قیمت بالایی را خواهد داشت.

خودرو بانک

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.