سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 58399 |
۱۴ / ۱۰ / ۱۳۹۲ | |

فروش کلی PS4 به اندازه ۳۰ درصد در سال ۲۰۱۶

یک بار دیگر ، مایکل پچر ، تحلیل گر معروف صنعت بازی های رایانه ای اقدام به پیش گویی در زمینه بازار کنسول ها کرده است. به گفته ایشان فروش PS4  در سال ۲۰۱۶ چیزی نزدیک به ۳۰ درصد بیشتر از Xbox One  خواهد بود و شرکت سونی برنده نسل هشتم خواهد بود.   ” […]

مجله اینترنتی ایران استایل

یک بار دیگر ، مایکل پچر ، تحلیل گر معروف صنعت بازی های رایانه ای اقدام به پیش گویی در زمینه بازار کنسول ها کرده است. به گفته ایشان فروش PS4  در سال ۲۰۱۶ چیزی نزدیک به ۳۰ درصد بیشتر از Xbox One  خواهد بود و شرکت سونی برنده نسل هشتم خواهد بود.

 

” ما فکر می کنیم بردن برای هر دو شکرت بسیار مهم است. این ممکن است که مایکروسافت قیمت کنسول اش را زودتر از ان چه فکر می کنیم پایین بیاورد و اگر این کار صورت بگیرد سرعت فروش سخت افزار و نرم افزارافزایش می یابد.”

پچر پیشبینی می کند تا سه سال آیده قیمت کنسول ها پایین بیاید به این صورت که Wii U  با ۵۰ درصد کاهش به قیمت ۱۵۰ دلار برسد و PS4  با کاهش ۱۰۰ دلاری و Xbox One  با کاهش ۱۵۰ دلاری مواجه شود.

همچنین پیش بینی شده است که در انتهای سال ۲۰۱۶ ۳۷.۷ میلیون واحد از کنسول PS4  به فروش رسیده باشد و  نیز ۲۰ میلیون واحد از کنسول Wii U  نیز به فروش رسیده باشد.

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>