چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
 • #
 • #
۲ دیدگاه | کد خبر: 91980 |
۲۴ / ۰۱ / ۱۳۹۴ | |

فروش نزدیک به ۱میلیون Apple Watch در روز اول در آمریکا

به گزارش روز یکشنبه شرکت های آمارگیری امریکا ، Apple Watch توسط ۹۵۷ هزار نفر خریداری شده است .گفتنی است ساعت اپل از یک صفحه نمایش لمسی حساس به فشار بهره می برد و همچنین به تمام حرکات شما حساس است. روشن شدن آن به وسیله حرکت مچ شما انجام می شود. به وسیله چرخنده […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش روز یکشنبه شرکت های آمارگیری امریکا ، Apple Watch توسط ۹۵۷ هزار نفر خریداری شده است .گفتنی است ساعت اپل از یک صفحه نمایش لمسی حساس به فشار بهره می برد و همچنین به تمام حرکات شما حساس است. روشن شدن آن به وسیله حرکت مچ شما انجام می شود. به وسیله چرخنده دیجیتالی کناری می توانید در بین رابط کاربری جابجا شده و همچنین به روی تصاویر و نقشه زوم کنید. شیشه محافظ این ساعت هوشمند که در دو سایز صفحه نمایش تولید شده است، از نوع یاقوت کبود است و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

Apple Watch در قالب ۱۲ مدل مختلف به بازار عرضه شده است. این مدلها از نظر امکانات هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و صرفا دارای بندهای متفاوتی هستند. نوع ادیشن آن هم از طلای ۱۸ عیار ساخته شده که از نظر قیمتی هم بسیار بالاتر از دو نسخه دیگر است. ساعت های اپل به طور کلی دارای ۳۶ بند مختلف و ۱۱ ظاهر رابط کاربری در رابطه با نمایشگر زمان خواهند بود.

 

البته این آمار فقط برای کشور آمریکا است و عرضه جهانی آن به کشورهای استرالیا ، کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، ژاپن و انگلستان از تاریخ ۲۴ آوریل آغاز خواهد شد.

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. علی
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۴

  عالی بود ممنون

 2. yaya
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۴

  عالی بود