چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 40764 |
۱۸ / ۰۳ / ۱۳۹۲ | |

طلا دوباره ارزان شد / قیمت طلا ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

  قیمت جهانی طلا بار دیگر از مرز ۱۴۰۰ دلار تنزل کرد و وارد محدوده ۱۳۰۰ دلاری شد…      خبرآنلاین: قیمت جهانی طلا بار دیگر از مرز ۱۴۰۰ دلار تنزل کرد و وارد محدوده ۱۳۰۰ دلاری شد. قیمت جهانی هر اونس طلا در پایان داد و ستدهای هفته کاری بازارهای جهانی با ۲۹ دلار […]

مجله اینترنتی ایران استایل
طلا
 
قیمت جهانی طلا بار دیگر از مرز ۱۴۰۰ دلار تنزل کرد و وارد محدوده ۱۳۰۰ دلاری شد…
 
 

 خبرآنلاین: قیمت جهانی طلا بار دیگر از مرز ۱۴۰۰ دلار تنزل کرد و وارد محدوده ۱۳۰۰ دلاری شد.

قیمت جهانی هر اونس طلا در پایان داد و ستدهای هفته کاری بازارهای جهانی با ۲۹ دلار و ۱۰ سنت کاهش به رقم ۱۳۸۴ دلار و ۶۰ سنت تنزل کرد.

این پایین ترین نرخ طلا طی ۱۰ روز گذشته محسوب می شود.

افت قیمت طلا پس از آن رخ داد که وزارت کار آمریکا در تازه ترین گزارش خود از ایجاد ۱۷۵ هزار فرصت شغلی جدید در طی ماه می گذشته خبر داد. پیشتر پیش بینی شده بود در این ماه ۱۶۵ هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

هر چند نرخ بیکاری این کشور با ۰.۱ درصد افزایش به ۷.۶ درصد رسید ولی خوش بینی ها نسبت به پویایی بازار کار این کشور، نگرانی ها را نسبت به توقف زودتر از موعد ادامه اجرای سیاست های انبساطی بانک مرکزی این کشور افزایش داد تا ضمن افزایش ارزش دلار، بهای جهانی طلا سیر نزولی به خود بگیرد.

گفتنی است، قیمت جهانی طلا معاملات روزگذشته را با نرخ ۱۴۱۳ دلار آغاز کرده بود.

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>