سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145447 |
۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

سامسونگ برای کپی کردن از اپل باید ۳۹۹ میلیون $ بپردازد

  دادگاه عالی آمریکا دستوری صادر کرده که شرکت سامسونگ باید به شرکت اپل ۳۹۹ میلیون دلار برای رعایت نکردن قانون حق کپی کردن بپردازد.سامسونگ قسمت های کلیدی ای از آیفون تقلید کرده البته این شرکت کره ای در این مناظره  برنده شد. به گزارش ایران استایل این قانون امکانش زیاد است که این میزان […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

دادگاه عالی آمریکا دستوری صادر کرده که شرکت سامسونگ باید به شرکت اپل ۳۹۹ میلیون دلار برای رعایت نکردن قانون حق کپی کردن بپردازد.سامسونگ قسمت های کلیدی ای از آیفون تقلید کرده البته این شرکت کره ای در این مناظره  برنده شد.

به گزارش ایران استایل این قانون امکانش زیاد است که این میزان جریمه را برای سامسونگ کاهش دهد.آن هم بعد از حکم دادگاه در سال ۲۰۱۲ که سامسونگ از اپل تقلید کرد .در آن سال به سامسونگ دستور داده شد که ۹۳۰ میلیون دلار برای این عدم رعایت قانون به اپل بپردازد این میزان غرامت به ۵۴۸ میلیون دلار کاهش یافت که در دسامبر سامسونگ این میزان را پرداخت کرد.

میزان حساب شده ی هزینه ها ی غرامت با توجه به سود کلی سامسونگ از فروش گوشی های هوشمند ی که از طراحی آیفون کپی شده بود تخمین زده شد.سامسونگ سعی دارد که ۳۹۹ میلیون دلار از این مقدار را پس بگیرد زیرا که فقط بخشی از طرح آیفون را کپی کرده بوده نه تمام آنرا.

حال دادگاه عالی با سامسونگ موافقت کرده و این را به دادگاه فدرال فرستاده تا مبلغ نهایی این هزینه معلوم شود.

این جدال بزرگ بین آیفون و سامسونگ به ۵ سال پیش بر میگردد اپل با قاطعیت پشت این جدال ایستاد .

سامسونگ در حال حاضر بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان است.این شرکت صاحب یک پنجم فروش گوشی های هوشمند در سراسر جهان است.

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.