سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 142152 |
۱۹ / ۰۸ / ۱۳۹۵ | |

زیباترین رنگین کمان های دنیا

این پدیده زیبا تقریبا میشود گفت که خیلی کمیاب نیست اما ممکن است فکر کنید که خیلی کم پیش میاید تنها چیزی که برای این اتفاق نیاز است نور خورشید و قطرات آب در هوا به صورت مه و غبار است .از هاوایی تا ایرلند و برزیل مکان های بسیاری وجود دارد که میتوانید این […]

مجله اینترنتی ایران استایل

bbwqvtf

این پدیده زیبا تقریبا میشود گفت که خیلی کمیاب نیست اما ممکن است فکر کنید که خیلی کم پیش میاید تنها چیزی که برای این اتفاق نیاز است نور خورشید و قطرات آب در هوا به صورت مه و غبار است .از هاوایی تا ایرلند و برزیل مکان های بسیاری وجود دارد که میتوانید این آرک چند رنگ زیبارا در آسمان ببینید . رنگین کمان ها طیف نوری بسیار شگفت انگیز را به وجود می آورد .

bbwqvtg

دریاچه ی  NEUSIEDL  در اتریش

اینجا یکی از زیباترین دریاچه ها در اتریش است از شمال تا جنوب تقریبا ۲۲ مایل است . هزاران منظره ی وحشی زیبا دور این دریاچه  و در امتداد شهر ها و روستاها ی زیبایش وجود دارد.

bbwr4dw

 پل برکلین در نیویورک

این پل یکی از قدیمی ترین و نمادی ترین پل های آمریکاست . این پل منهتن و بروکلین را به هم متصل میکند .این پل به عنوان نقطه ی عطف تاریخ ملی در ۱۹۶۴ انتخاب شد.

bbwr4dy

هاوایی

این تصویر یکی از زیباترین استخر های طبیعی در هیلو در هاوایی است که به آن بیگ آیلند هم میگویند.این قسمت هزاران آبشار زیبا و سواحل باور نکردنی دارد .

bbwr6ou

پارک ملی جاسپر کوه های راکی در کانادا

این مکان در آلبرتا وجود دارد این پارک ملی زیبا تصویر یک رنگین کمان بسیار جالب را در حیات وحش ترد شده اش را نشان میدهد .مردم اینجا را به خاطر دره ها و صحراها و مزرعه های زیبایش دوست دارند.

در اینجا حدود ۶۰۰  ریل جهت کوه نوردی و قایق رانی وجود دارد.

 

ترجمه : www.iranstyle.ir

share share share share share
برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.