یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145601 |
۳۰ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

زویی دیشنل و همسرش منتظر فرزند دومشان هستند

به گزارش ایران استایل زویی دیشنل دوباره در حال پیدا کردن یک هم اتاقی جدید است.او با فرزند دومشان باردار است.ستاره ی سریال “دختر جدید ” زویی دیشنل تمام شبکه های خبری را شگفت زده کرده است.حتی اعضای بازیگر این سریال و شبکه نیز از این خبر متعجب شدند .زویی و همسرش جیکوپ پچنیک در […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل زویی دیشنل دوباره در حال پیدا کردن یک هم اتاقی جدید است.او با فرزند دومشان باردار است.ستاره ی سریال “دختر جدید ” زویی دیشنل تمام شبکه های خبری را شگفت زده کرده است.حتی اعضای بازیگر این سریال و شبکه نیز از این خبر متعجب شدند .زویی و همسرش جیکوپ پچنیک در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ پا قدم دخترشان را خوش آمد گفتند.نام دخترشان الیس اوتر است.این زوج به طور مخفیانه در همان سال ۲۰۱۵ ازدواج کرده بودند .زویی و همسرش در آگوست سال ۲۰۱۴ با همدیگر آشنا شدند . این آشنایی به طور جدی مخفیانه صورت گرفت . آنها زمانی که متوجه شده بودند که صاحب دختری خواهند شد هم هیچ حرفی راجع به این مسئله به منابع خبری نگفته بودند و بعد از گذشت دو ماه نامی که برای دخترشان انتخاب کرده بودند را آشکار کردند .در آن زمان زویی این خبر اسم دخترش را به مجله ی “مردم” اعلام کرد.بعد از آن جیکوپ قسمت دوم نام دخترش را که “اوتر ” است را اعلام کرد.آنها توضیح دادند که اوتر نام سمور دریایی است.

در یک گفت و گوی جداگانه زویی با الن دیجنرس کمدین زویی توضیح داد که الیس یک نوع اسم کلاسیک است. و برای قسمت دوم نامش آنها به دنبال نامی طبیعی میگشتند که به حیات وحش ربز داشته باشد.و سپس آنها متوجه شدند که علاقه ی خاصی به سمور ابی دارند و بعد از آن نام میانی دخترشان را اوتر گذاشتند.آنها هم چنان سعی کردند که جنسیت دخترشان را تا زمان تولد به صورت ناشناخته نگه دارند تا اینگونه برایشان هیجان بیشتری داشته باشد .

جالب است که سال ۲۰۱۶ برای خیلی از سلبریتی ها سال فرزند دوم بوده است.

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.