سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 84806 |
۲۶ / ۱۰ / ۱۳۹۳ | |

رکورد زنی ۵.۳ میلیون دلاری فیلم American Sniper + عکس

فیلم American Sniper/تک تیر انداز آمریکایی که به کارگردانی Clint Eastwood و با درخشش بردلی کوپر ، سیئنا میلر بر روی پرده های سینمای آمریکا رفت ، در پنجشنبه شب به رکورد ۵.۳ میلیون فروش رسید. «تک تيرانداز آمريکایی/American Sniper»، کلينت ايستوود را از شر اِدباری که به جان چند فيلم اخيرش افتاده بود رها […]

مجله اینترنتی ایران استایل

فیلم American Sniper/تک تیر انداز آمریکایی که به کارگردانی Clint Eastwood و با درخشش بردلی کوپر ، سیئنا میلر بر روی پرده های سینمای آمریکا رفت ، در پنجشنبه شب به رکورد ۵.۳ میلیون فروش رسید.

«تک تيرانداز آمريکایی/American Sniper»، کلينت ايستوود را از شر اِدباری که به جان چند فيلم اخيرش افتاده بود رها کرد. اين فيلم که جسته و گريخته بر اساس زندگی واقعی سرباز تقدير شده جنگ عراق، کريس کايل، ساخته شده نه تنها نماينده بهترين کار ايستوود بعد از فيلم اسکاری­اش، «عزيز ميليون دلاری/Million Dollar Baby»، است بلکه نمايانگر بهترين بازی نامزد اسکار (دو بار)، بردلی کوپر، بعد از مدت‌ها است. از او در اين فيلم خواسته شده تا از تمام نقش‌های قبلی‌اش تا آنجا که می‌تواند دور شود (و [اتفاقاً] موفق هم بوده است). اين فيلم نفس گير (از جهات مختلف) يادآور دو فيلم جنگی اخير: «قفسه درد / The Hurt Locker» کاترين بيگلو و «برادران / Brothers» جيم شريدان است. گرچه «تک تيرانداز آمريکایی» در قالب تريلر عرضه شده، اما از چنان فحوای دراماتيک قدرتمندی برخوردار است که به خوبی شخصيت‌ها را تغذيه می‌کند. و مثل هميشه حضور افراد بسيار شناخته شده در يک فيلم منجر به تنش و تعليق بيشتری می‌شود چون به سرنوشت افرادی که در رويدادها نقش دارند علاقمند هستيم.

قابل ذکر است این فیلم توسط بازدیدکنندگان سایت IMDB که بزرگترین سایت در زمینه فیلم و تلوزیون است ، نمره ی خوب ۷.۶ را از ۱۰ گرفته است.

url 3434url

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>