یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 21535 |
۲۲ / ۰۲ / ۱۳۹۱ | |

رويانيان بازگشت دنيزلي به ترکيه را رد کرد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با رد خبرهاي منتشره مبني بر علاقه دنيزلي به فسخ قرارداد با پرسپوليس وبازگشت به ترکيه براي مربيگري در اين کشور گفت: اين موضوع به هيچوجه صحت ندارد.  محمد رويانيان که در پاسخ به سوال درباره تمايل دنيزلي براي فسخ قراردادومربيگري در ترکيه افزود: دنيزلي به خاطر عمل جراحي همسر و وضعيت […]

مجله اینترنتی ایران استایل

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با رد خبرهاي منتشره مبني بر علاقه دنيزلي به فسخ قرارداد با پرسپوليس وبازگشت به ترکيه براي مربيگري در اين کشور گفت: اين موضوع به هيچوجه صحت ندارد.

 محمد رويانيان که در پاسخ به سوال درباره تمايل دنيزلي براي فسخ قراردادومربيگري در ترکيه افزود: دنيزلي به خاطر عمل جراحي همسر و وضعيت سخت پدر همسرش مجبور شد به ترکيه برود .

 

 وي با اشاره به اينکه ” دنيزلي ” سرمربي اين تيم بزودي به ايران باز مي گردد و مساله فسخ قرارداد به هيچوجه مطرح نيست گفت: يک پرسپوليس تمام عيار تشکيل خواهم داد.

 

 رويانيان گفت: به رغم ميل باطني و تنها به دلايل انساني موافقت کردم تا دنيزلي چند روزي به ترکيه سفر کند.وي قبل از بازي فولاد بازگشته و احتمالا روز جمعه در تهران خواهد بود. اصلا موضوع فسخ قرارداد تا پايان سال وجود ندارد.

 

 وي درباره اختلاف علي کريمي ومصطفي دنيزلي وتاثير آن برتيم پرسپوليس گفت: تا جايي که اطلاع دارم، کريمي و دنيزلي هر دو مي توانند باشند و هر دو مي توانند بروند . لازم نيست که اختلافي باشد . برآوردهاي ما حاکي است که اختلافي وجود ندارد و خود آنها نيز به اين مساله اذعان کرده اند.

 

 وي در باره اينکه با حضور دنيزلي بجاي استيلي قرار بود، شرايط تيم پرسپوليس بهتر شود، گفت: دنيزلي تنها به خواست هواداران به اين تيم آورده شد.

 مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران درادامه اظهار کرد:استيلي نمي توانست درآن شرايط به کارخود ادامه دهد.چون نمي گذاشتند روي نيمکت بنشيند. هواداران اجازه نمي دانند
 ”استيلي ديگر روحيه کاري نداشت و مجبور شد برود و بهترين گزينه و خواست هوداران هم در آن مقطع زماني دنيزلي بود و آمد تا تيم خوب شود.”

 

 از رويانيان درباره اظهارات دنيزلي مبني بر کنارگذاشتن ۱۰ بازيکن پرسپوليس و بي انگيزه شدن آنان در ادامه رقابت هاي ليگ برتر سوال شد که پاسخ داد: دنيزلي گفته بود که ۱۰ نفر از مجموع بازيکنان حتي فوتباليست هايي که اصلا تا الان بازي نکرده اند، کنار گذاشته مي شوند، اما کلا اين سخنان مطلوب نبود.

 وي خاطرنشان کرد: برخي از سايت ها هم مطالب را خيلي بد منعکس کردند . البته چنين اظهاراتي تبعات منفي روي بازيکنان دارد.
 وي گفت: شخصا با بازيکنان صحبت کردم و تصميمي هم گرفته نشد که چه کسي مي رود . تلاش شد تا اين سخنان و تاثيرات منفي آن خنثي شود.

 مديرعامل باشگاه پرسپوليس درپاسخ به سوالي درباره چگونگي تشکيل تيم پرستاره پرسپوليس براي فصل بعد گفت: قول داده ام تيم تمام عيار براي فصل بعد تشکيل دهم و اين کار را خواهم کرد
 
 رويانيان اضافه کرد: مذاکراتي انجام شده و پيگيري ها در حال صورت گرفتن است. از نظر مالي و فني و انتخاب بازيکن هيچ مشکلي فراروي باشگاه نيست. با دنيزلي هم حرف زده ايم .يک تيم از سه ماه قبل روي بازيکنان جوان داخلي و فوتباليست هاي خارجي کار مي کند .

 ” ما به دنبال ايجاد يک تيم عالي ، کامل و برتر در ليگ ايران و يک تيم قدرتمند در آسيا هستيم .”

 مديرعامل باشگاه پرسپوليس درپايان اين مصاحبه درباره تامين هزينه هاي سنگين وپرداخت مديران قبلي پرسپوليس گفت : برنامه هاي اقتصادي و ايجاد شرکت هاي تجاري و بحث فروش کارت هاي هواداري با قابليت ها و امکانات بسيار متنوع و جديد مد نظر است .

 رويانيان گفت: براي نمونه دارندگان اين کارت هاي هواداري دو يا سه ستاره مي توانند هر وقت بخواهند براي هر بازي به طور رايگان وارد ورزشگاه آزادي شوند.

 وي افزود که دارندگان اين کارت ها مي توانند بيمه شخص ثالث را که اجباري است براي خودروهاي خود با تخفيف گرفته و يا به صورت قسطي حق بيمه پرداخت کنند.

 وي خريد اينترنتي و فيزيکي براي دارندگان کارت ها در فروشگاه ها و ايجاد شرکت هاي سهامي و تجاري را از ديگر برنامه هاي پرسپوليس براي تامين هزينه ها دانست و گفت: تاپايان امسال پرسپوليس قادر خواهد بود مشکلاتش را برطرف کند.

 

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>