سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145791 |
۰۳ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

درباره ی آکنه چه باید بدانیم؟

  پیدا کردن یک درمان حسابی برای آکنه یک چالش بسیار بزرگ است و بدون یک متخصص پوست هم این چالش بزرگتر و سخت تر میشود اما هم اکنون ژل Differin  در دسترس است که میتواند نسخه ی خوبی برای آکنه باشد . به گزارش ایران استایل این دارو دارای تاییدیه ایست که این ژل […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

پیدا کردن یک درمان حسابی برای آکنه یک چالش بسیار بزرگ است و بدون یک متخصص پوست هم این چالش بزرگتر و سخت تر میشود اما هم اکنون ژل Differin  در دسترس است که میتواند نسخه ی خوبی برای آکنه باشد .

به گزارش ایران استایل این دارو دارای تاییدیه ایست که این ژل را اولین و تنها محصول دارای رتینویید میشناسند که برای جوش های صورت آکنه مناسب میباشند. این به این معنی میباشد که درمان آکنه ها ممکن است خیلی خیلی آسان تر شده شود.در ادامه مراحلی که نیاز است راجع به استفاده از این محصول بدانیم را ارائه میدهیم:

چه کسانی میتوانند از ژل دیفرین استفاده کنند؟

افراد بالای ۱۲ سال که از آکنه ی متوسطه تا شدید رنج میکشند.

این ژل چه کار انجام میدهد؟

این ژل که حاوی رتینویید است قرمزی و تورم جوش را  کاهش میدهد و از تبدیل شدن آن به کورک  و جوش سر سیاه  جلوگیری میکند و منافذ پوست را قبل از اینکه این اتفاق بیفتد میبندد.این دارو موجب تمیز شدن پوست میشود و در ادامه مانع از تورم جای جوش میشود .همینطور باعث میشود که رنگ پوست به حالت قبلیش برگردد و بافتش حفظ شود.

چگونه باید آنرا استفاده کنیم؟

توصیه میشود که در روز یکبار از آن استفاده کنیم و به کل صورت بمالیم بهتر از آن زمانی است که صورت را با تمیز کننده ی مرطوب بشوییم و بعد از آن به صورتمان بمالیم .بهتر است که به پوست تمیز و خشک بمالید. بعد از آن میتوانید از مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده کنید.

باید بدانید که استفاده ی بیش از حدی که توصیه شده نمیتواند جوش را سریعتر درمان کند .بعد از درمان شدن جوش باید استفاده را ادامه دهید تا از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری شود و پوست تمیز بماند.

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.