سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 161709 |
۰۲ / ۰۴ / ۱۳۹۶ | |

دختری که ۱۱۵ کیلو وزن کم کرد!!

دختری که ۱۱۵ کیلو وزن کم کرد!! النا گودال دختری که ۱۸۴ کیلوگرم وزن داشت بعد از گرفتن رژیم و لاغر شدن توانست حسابی لاغر شود و اکنون مدام به ورزش می‌پردازد.اراده بعضی از افراد در کاهش وزن ولاغر شدن واقعا ستودنی هست از مردی که به دلیل دخترش ۸۰۰ کیلو وزن کم کرد تا […]

مجله اینترنتی ایران استایل

دختری که ۱۱۵ کیلو وزن کم کرد!!

النا گودال دختری که ۱۸۴ کیلوگرم وزن داشت بعد از گرفتن رژیم و لاغر شدن توانست حسابی لاغر شود و اکنون مدام به ورزش می‌پردازد.اراده بعضی از افراد در کاهش وزن ولاغر شدن واقعا ستودنی هست از مردی که به دلیل دخترش ۸۰۰ کیلو وزن کم کرد تا زنیکه برای ثابت عشق به نامزدش نیمی از وزنش را سوزاند و حالا زن جوانی که بعد از ترک خوردن فست فود ۱۱۵ کیلوگرم وزن کم کرده هست

زن ۲۹ ساله ۱۱۵ کیلو لاغر شد

“النا گودال” ۲۹ ساله که زمانی به واسطه اعتیاد به خوردن فست فود و غذا هاي رستورانی با ۱۸۴ کیلوگرم وزن یکی از سنگین وزن ترین زنان شهر و کشورش بود امروز باکاهش وزن بی نظیر اش سرشناس شده هست.النا ۲ سال پیش زمانی که برای معاینه ساده به علت یک مریضی نه عمده جدی به دکتر مراجعه کرد فهمید که آن قدرها هم اوضاع خوبی ندارد ،

 

دکتر خیلی ساده و صریح به او گفت که به علت این سبک تغذیه و اضافه وزن گذشته از۳۵ سالگی حتما خواهد مرد. دیابنت نوع ۲ و کبد در معرض چرب شدن در حد خطرناک تنها بخشی از مشکلات جسمی بود که دکتر در تشریح اوضاع جسمی او گفت .

 

این جملات برای او سنگین و نگران کنده بودند. از همان روزها “النا” جوان به فکر راه چاره افتاد چرا که دوست نداشت در سنین جوانی مرگ را تجربه کند برای همین نزد یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفت ، حذف فست فود و آغاز تمرینات ورزشی برنامه اصلی او بود.

 

تصمیم النا جدی بود و شب و روز با هدف کاهش وزن و راهایی از چاقی فعالیت می‌کرد تا این که بالاخره بعد از ۱ سال و نیم ۱۱۵۵ کیلوگرم وزن خود را کم کرد و اوضاع جسمی خود را به حد سلامت رساند.

“النا” زن ۱۸۴ کیلویی بعد از لاغر شدن

“النا” می‌گوید:خیلی چاق و سنگین وزن بودم اما لذت خوردن غذا هاي فست فود مرا از این مسئله دور کرده بود در حقیقت اصلا تناسب اندام و زیبایی برایم اهمیتی نداشت ، انجام فعالیت هاي هرروز کاری سخت و خستگی آور بود. شکم بزرگ مرا از انجام هر کاری ناتوان کرده بود تا حدی که نمی توانستم بند کفشم را ببندم.

 

پرخوری هاي من روز به روز اکثر می شد در حدی که شبها ۲ بار شام می خوردم تا این که بالاخره روزی به علت بی حالی و بی خوابی به دکتر مراجعه کردم. صحبتهای دکتر مرا نگران کرد و از ان روز به بعد حتی تصور خوردن فست فود هم مرا آزار می داد.به فکر جراحی هاي لاغری بودم اما بعد پشیمان شدم و به سراغ متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفتم و حالا با اندامی متناسب و وزنی بسیار کمتر از آن روزها زندگی بهتری را تجربه میکنم.

 

گردآوری: ایران استایل 

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.