جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 57029 |
۲۴ / ۰۹ / ۱۳۹۲ | |

خواهش های بی‌جا برای بازی Bayonetta 2 برای پورت این بازی بر روی X360 و PS3 ! + عکس

سازنده  Bayonetta 2 یعنی Platinum Games می‌خواهد دنباله این عنوان hack-and-slash خود را برای Wii U عرضه کند. حال از زمان معرفی این بازی برای Wii U تا به حال، گیمر ها در حال درخواست و خواهش از این استدیو برای عرضه نسخه X360 و PS3 این عنوان هستند.   JP Kellams که Creative Producer این […]

مجله اینترنتی ایران استایل

سازنده  Bayonetta 2 یعنی Platinum Games می‌خواهد دنباله این عنوان hack-and-slash خود را برای Wii U عرضه کند. حال از زمان معرفی این بازی برای Wii U تا به حال، گیمر ها در حال درخواست و خواهش از این استدیو برای عرضه نسخه X360 و PS3 این عنوان هستند.

 

JP Kellams که Creative Producer این استدیو است، بر روی توئیتر گفته است که از دریافت خواهش ها و درخواست های کوته نظرانه برای پورت این بازی به کنسول های PS3 و X360 خسته شده است.

 

 

Bayonetta 2 هم اکنون در انحصار نینتندو است و احتمالا در انحصار نینتندو نیز بماند، چرا که خود نینتندو در ساخت این بازی سرمایه گذاری کرده است.

 

 

آقای Kellams در توئیتر خود گفته است:

 

“من دوست ندارم چیزی در مورد Bayonetta 2 در فیسبوک استدیو بگویم. نه به این خاطر که از Bayonetta 2 نفرت دارم، بلکه به این خاطر که از شنیدن التماس و خواهش برای پورت این بازی متنفرم.”

— JP Kellams (@PG_jp) December 11, 2013

 

“الان بیش از یک سال از معرفی بازی می‌گذرد و ما حرف های شما را شنیدیم و فهمیدیم. باید بگویم که ما بسیار خوشحالیم که در حال ساخت Bayonetta 2 برای طرفداران صبور هستیم.”

— JP Kellams (@PG_jp) December 11, 2013

 

 

این مسئله که طرفداران نسخه اول این بازی، البته آن‌هایی که یا فقط PS3 و یا فقط X360 دارند، بخواهند نسخه دومش را نیز تجربه کنند، مسئله ای کاملا واضح و انکارنشدنی است. اما این بار اول نیست که یک بازی در انحصار یک سیستم یا کنسول خاص بوده است و مسلما بار آخر نیز نخواهد بود. جوابی که در حال حاضر می‌توان داد، بسیار ساده است: اگر می‌خواهید Bayonetta 2 بازی کنید، یک Wii U بخرید.

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>