شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 68273 |
۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۳ | |

خاموش شدن عشق ۷۰ ساله در ۱۵ ساعت/عکس

به گزارش زیرمیزی;زوجی که هر روز صبح به مدت ۷۰ سال با یکدیگر صبحانه را خوردند در فاصله ۱۵ ساعت از یکدیگر دنیا را ترک گفتند. Helen Felumlee اهل نشپورت ۹۲ ساله در روز ۱۲ اوریل فوت میکند و معشوقه اش هم ۱۵ ساعت بعد از او به دیدار عشقش میرود. هشت فرزند این زوج […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش زیرمیزی;زوجی که هر روز صبح به مدت ۷۰ سال با یکدیگر صبحانه را خوردند در فاصله ۱۵ ساعت از یکدیگر دنیا را ترک گفتند.

Helen Felumlee اهل نشپورت ۹۲ ساله در روز ۱۲ اوریل فوت میکند و معشوقه اش هم ۱۵ ساعت بعد از او به دیدار عشقش میرود.

هشت فرزند این زوج میگویند که ان ها از نوجوانی با یکدیگر بزرگ شدند و از همان موقع هیچگاه یکدیگر را تنها نگزاشتند و همیشه در کنار هم بودند.

لیندا یکی از دختر های ان ها میگوید انها در اخرین لحظه زندگی مانند نوجوانی عاشق یکدیگر بودند تا جایی که حتی صبحانه را در در حالیکه دست در دست هم داده اند میخوردند!

او میگوید:وقتی مامان از دنیا رفت مطمئن بودیم پدر هم بدون او دوام نمیاورد و بزودی به دیدار او خواهد رفت!

او میگوید:وقتی مادر فوت کرد او گفت که بچه ها مامان دیگه مرده است و لحظه به لحظه حالش بدتر شد تا اینکه ۱۵ ساعت بعد از مرگ مادر او هم فوت کرد.

لیندا میگوید:او اماده مرگ بود چون نمیتوانست همسرش در ان دنیا تنها بگذارد.انها در سال ۱۹۴۴ در بحبوحه جنگ جهانی دوم ازدواج کردند!

 

 

Kenneth Felumlee, Helen Felumlee Kenneth Felumlee, Helen Felumlee Kenneth Felumlee, Helen Felumlee

share share share share share
برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>