جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 34129 |
۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۱ | |

حواشی دربی ۷۶ جمعه ۶ بهمن ۹۱

حواشی دربی ۷۶ جمعه ۶ بهمن ۹۱ …   حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس ۱ طبقه اول ورزشگاه آزادي در فاصله ۵ ساعت مانده به آغاز بازي پر شده است. در حالي که ديدار هفتاد و ششم استقلال و پرسپوليس ساعت ۱۵ امروز آغاز مي‌شود طبقه اول ورزشگاه در ساعت ۱۰ صبح پر شده است […]

مجله اینترنتی ایران استایل

darbi

حواشی دربی ۷۶ جمعه ۶ بهمن ۹۱ …

 

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس ۱

طبقه اول ورزشگاه آزادي در فاصله ۵ ساعت مانده به آغاز بازي پر شده است.


در حالي که ديدار هفتاد و ششم استقلال و پرسپوليس ساعت ۱۵ امروز آغاز مي‌شود طبقه اول ورزشگاه در ساعت ۱۰ صبح پر شده است و تماشاگران در بخشي از طبقه دوم هم مستقر شده‌اند.

* متاسفانه با وجود جلسات فراوان با مسئولان حراست وزارت ورزش و فدراسيون فوتبال متاسفانه امروز شاهد ناهماهنگي بين حراست ورزشگاه آزادي و حراست وزارت هستيم و خبرنگاران براي ورود به ورزشگاه با مشکلاتي روبرو بودند.

* بازديد بدني از خبرنگاران و همچنين ممانعت از ورود خودروي خبرنگاران به ورزشگاه بخشي از اين مشکلات بود. اين در حالي است که طيبي مسئول حراست ورزشگاه آزادي در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرده برخورداري مسئول حراست وزارت ورزش مانع از ارائه کارت پارکينگ به خبرنگاران شده است.

* تماشاگران همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند و ترافيک رواني اطراف خيابان‌هاي ورزشگاه وجود دارد.

* بوفه‌هاي ورزشگاه در حال سرويس دهي تماشاگران است.

* درهاي ورزشگاه از ساعت ۶:۳۰ باز شده است.

* بر روي اسکوربورد اين ورزشگاه اين نوشته ديده مي‌شود «با احترام به تيم مقابل با تمام وجود از تيم خود حمايت کنيد»

* ماموران انتظامي در اطراف ورزشگاه حضور پررنگي دارند و در حال حاضر خبري از بازار سياه بليت نيست.

 

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس ۲

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس که روز گذشته در ليست ۱۸ نفره نبود شب گذشته به اردوي سرخپوشان بازگشت.


هفتاد و ششمين دربي پايتخت عصر امروز از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد در حالي که درهاي ورزشگاه ساعت ۶:۳۰ صبح به روي هواداران باز شد.
* تمام افرادي که بيرون ورزشگاه مشغول به دست‌فروشي و فروختن ساندويچ بودند، از اطراف ورزشگاه پراکنده شدند و فقط بوفه‌هايي که مخصوص به اين کار در نظر گرفته شده اند به هواداران خدمات ارائه مي‌کنند.
* ۲-۳ گيت ورودي براي هواداران در نظر گرفته شده و کساني که بليت ندارند از سالن ۱۲ هزار نفري برگردانده مي‌شوند.
* برخي از افراد کاورهاي مخصوص هميار هواداران بر تن کرده‌اند و به تماشاگران کمک مي‌کنند.
* روحانيون بيرون ورزشگاه با برخي از هواداران صحبت مي‌کردند و در باره مسائل اجتماعي با آنها حرف مي‌زدند.
* در شرقي ورزشگاه داراي ترافيک است.
* ماموران حراست ورزشگاه اجازه هيچگونه تبليغاتي را به افراد نمي‌دادند و کاغذها را جمع آوري مي کردند.
* مسئول تدارکات تيم پرسپوليس ساعت ۹:۳۰ صبح وارد ورزشگاه شد.
* در ورزشگاه از ابتداي صبح برخي موزيک‌هاي آزاردهنده پخش مي‌شود که هواداران نسبت به آن معترض هستند.
* اسماعيل حسن‌زاده رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در ورزشگاه حاضر شده و با در دست داشتن کاغذي مشغول به يادداشت برداري از اتفاقات رخ داده است.
* محسن بنگر که روز گذشته اعلام شده بود در ليست ۱۸ نفره پرسپوليس قرار ندارد با تصميم يحيي گل‌محمدي به اردوي تيم بازگشت و براي بازي با استقلال در ليست ۱۸ نفره قرار گرفت.

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس ۳

مدير عامل باشگاه استقلال و داريوش ارجمند شب گذشته در اردوي استقلال حاضر شدند.


علي فتح‌الله‌زاده مدير عامل باشگاه به همراه معاونانش از جمله امين نوروزي در اردوي استقلال حاضر شدند.
* داريوش ارجمند هنرپيشه سينما و تلويزيون نيز يکي از ميهمانان ويژه اردوي استقلال بود.
* گروه گزارشگران تلويزيون‌هاي خارجي و داخلي در بيرون از ورزشگاه از حضور تماشاگران در ورزشگاه پوشش تصويري مي‌دهند و حتي با آنها مصاحبه مي‌کنند.
* تماشاگران حاضر در ورزشگاه کري خواني را شروع کردند و هواداران استقلال تا شماره ۴ مي‌شمارند که نمايانگر پيروزي در ۴ دربي متوالي است و هواداران پرسپوليس تا شماره ۶ مي‌شمارند که منظورشان پيروزي تاريخ ۶ بر صفر برابر استقلال است.
* در ورزشگاه ترانه‌هايي از خواننده‌هاي ايراني مثل فرمان فتحعليان و احسان خواجه اميري پخش مي‌شود.
* امير قلعه‌نويي از سوي تماشاگران استقلال به شدت تشويق مي‌شود و هواداران پرسپوليس علي کريمي را که حتي در ليست ۱۸ نفره اين تيم قرار ندارد، مورد تشويق قرار مي‌دهند.
* تماشاگران دو تيم موج مکزيکي در ورزشگاه به راه انداختند. برخي تماشاگران هم براي در امان ماندن از سرما با پتو به ورزشگاه آمده‌اند.
* هواداران استقلال بيشتر پيراهن فرهاد مجيدي و عليرضا منصوريان را بر تن دارند و هواداران پرسپوليس پيراهن علي کريمي و مهدي مهدوي‌کيا را بر تن دارند.
* حدود ۲۰۰ هميار فرهنگي ليگ برتر که لباس‌هاي پرچم ايران بر تن دارند، در بين تماشاگران حضور دارند.
ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

 

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس ۴

حدود ۸۰ هزار تماشاگر هم اکنون و در فاصله ۳ ساعت و نيم بازي در وزشگاه آزادي حضور دارند.


در حالي که روز گذشته مسئولان سازمان ليگ اعلام کردند که فقط ۷۰ هزار تماشاگر اجازه حضور در ورزشگاه را دارند، هم اکنون و در فاصله ۳ ساعت و نيم مانده به آغاز دربي ۷۶ حدود ۸۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي مستقر شده‌اند.

* شماري از هواداران با پرچم‌هاي ايران در ورزشگاه حضور دارند.

* در دقايقي تماشاگران دو تيم عليه يکديگر شروع به فحاشي کردند که اسکوربورد ورزشگاه در اين لحظه نوشت «تماشاگر با فرهنگ ايراني از واژه رکيک استفاده نمي‌کند»

* برخي از روحانيون و مبلغان مذهبي تلاش مي‌کردند بين تماشاگراني که با يکديگر جر و بحث مي‌کنند، آشتي برقرار کنند.

* يک مجري در ورزشگاه آزادي حضور دارد و براي تماشاگران صحبت‌هايي را مي‌کند.

* در بازار سياه دربي بليت‌هايي به فروش مي‌رسد که روي آن نوشته «غيرقابل فروش» به همين دليل ماموران در حال بازخواست از افرادي هستند که چنين بليت‌هايي را در بازار سياه مي‌فروشند.

* تماشاگران فقط اجازه دارند ساندويچ با خود به ورزشگاه ببرند و بطري آب از آنها گرفته مي‌شود.

* صف بليت فروشي تماشاگران استقلال و پرسپوليس از يکديگر مجزا شده است. ازدحام زيادي مقابل گيشه‌هاي بليت فروشي وجود دارد و مامورين انتظامي سعي مي‌کنند نظم را در هنگام بليت فروشي برقرار کنند.

ديدار دو تيم ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌شود.

 

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس۵

کيانوش رحمتي، ميثم بائو و هاشم بيک‌زاده از فهرست ۱۸ نفره استقلال کنار گذاشته شدند.


به گزارش فارس، کادر فني استقلال کيانوش رحمتي، ميثم بائو و هاشم بيک‌زاده را از فهرست استقلال کنار گذاشتند و اين نفرات در فهرست ۱۸ نفره استقلال حضور ندارند. استقلال با ۲۱ بازيکن به اردوي شبانه‌روزي رفته بود.

* پرچم ۲۰۰ متري در ورزشگاه آزادي در دست هواداران استقلال ديده مي‌شود.

* هنگامي که هواداران استقلال امير قلعه‌نويي را تشويق مي‌کنند هواداران پرسپوليس با سوت زدن به اين تشويق اعتراض مي‌کنند.

* بر روي اسکوربرد ورزشگاه نوشته شده اهداي خون اهداي زندگي و از تماشاگران خواسته مي‌شود در صورت تمايل اهداي خون کنند.

* آمبولانس‌هاي در ورزشگاه مستقر است که به مداواي بيماران به صورت سرپايي اقدام مي‌کنند بيرون از ورزشگاه نيز چادري به عنوان ستاد مبارزه با بيماري‌هاي فصل ديده مي‌شود که به تماشاگران چاي و نوشيدني گياهي به طور رايگان مي‌دهند.

ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس ساعت ۱۵ آغاز مي شود.

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس۶

عکس‌هاي علي کريمي با پيراهن شماره ۸ بين تماشاگران پرسپوليسي پخش شد.


به گزارش فارس، تيم ملي نوجوانان در حالي که براي تماشاي دربي در ورزشگاه آزادي حضور دارند به علت نداشتن بليت براي حضور در ورزشگاه و نشستن با مشکل روبرو هستند.

* «احترام به داور موجب تصميم‌گيري عادلانه است» اين شعاري است که به مراتب از طريق اسکوربورد ورزشگاه آزادي براي تماشاگران به نمايش در آمد.

* برخي از تماشاگران دو تيم نيز عليه يکديگر به فحاشي پرداختند که روحانيوني که براي امر به معروف و نهي از منکر از سوي ستاد فرهنگي فدراسيون در ورزشگاه حضور يافته‌اند با اين تماشاگران به صحبت پرداختند.

* عکس‌هاي علي کريمي با پيراهن شماره ۸ بين تماشاگران پرسپوليسي پخش شد. گفته مي‌شود بازيکنان پرسپوليس قرار است با عکس کريمي وارد زمين شوند.

* صداي بلند موزيک که از بلند‌گوهاي ورزشگاه پخش مي‌شود موجب اعتراض تماشاگران و خبرنگاران شده است که آنها را با مشکل مواجه ساخته است.

* جلسه کانون هواداران پرسپوليس نيز با ليدر‌ها روي سکوها برگزار شد.

* هواداران استقلال با کنايه به گل‌محمدي، حميد استيلي و علي دايي را تشويق کردند و عليه سرمربي پرسپوليس شعارهايي سر دادند.

* محمد رويانيان قرار بود امروز در برنامه زنده ورزش و مردم حاضر شود، اما با وجود اينکه از ۳ روز قبل با وي براي حضور در اين برنامه هماهنگي‌هاي لازم صورت گرفته بود به ناگاه اعلام کرد امروز جلسه دارد و نمي‌تواند در اين برنامه حاضر شود. ديگر ميهمان برنامه امروز ورزش و مردم علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل استقلال بود که گفته مي‌شود رويانيان براي رو در رو نشدن با وي در اين برنامه حضور نيافته است.

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس۷

تماشاگراني که پشت درب غربي ورزشگاه آزادي مانده بودند با هجوم و کنار زدن نيروي انتظامي وارد ورزشگاه شدند.


در حالي که حدود ۴ تا ۵ هزار تماشاگر پشت درب غربي ورزشگاه آزادي مانده بودند و نيروي انتظامي به علت تمام شدن بليت به آنها اجازه ورود نمي‌داد به يک‌باره به سمت درب‌ها هجوم آوردند و با کنار زدن مأموران نيروي انتظامي بدون اينکه بليت داشته باشند وارد استاديوم شدند.

به گزارش فارس،اين در حالي بود که بليت فروشي تمام شده بود و روز گذشته مهدي تاج اعلام کرده بود پس از فروش ۷۰ هزار قطعه بليت بقيه تماشاگران بايد به خانه‌هايشان برگردند.

* پس از اين موضوع تعداد ديگري از تماشاگران که موفق به ورود به ورزشگاه نشده بودند توسط مأموران نيروي انتظامي به سمت خانه‌هايشان هدايت شدند. نيروي انتظامي نيز با افزايش تعداد مأموران در درب غربي اقدام به برقراري نظم و آرامش کرد.

* حدود ۴ تا ۵ نفر که بازار سياه بليت‌فروشي به راه انداخته بودند توسط مأموران شناسايي و دستگير شدند.

* تعدادي از تماشاگران هم که بليت ۱۰ هزار توماني داشتند پشت در ماندند و موفق به ورود به ورزشگاه نشدند.

* غذا خوردن و نماز خواندن تعدادي از تماشاگران نيز در چمن‌هاي اطراف ورزشگاه سوژه خوبي براي دوربين‌هاي تلويزيوني و عکاسان فراهم کرده بود.

*جلسه ليدرهاي استقلال و پرسپوليس با حسن‌زاده رئيس کميته انضباطي و سرپرست روابط عمومي سازمان ليگ برگزار شد و خطاب به ليدرها گفته شد که هر تيمي که تماشاگرانش به حريف فحاشي نکند ليدرهايش جايزه خواهند گرفت.

 

 

 

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس۸

بيش از ۱۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور دارد.


به گزارش فارس، در حالي که کمتر از سه ساعت ديگر ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌شود بيش از ۱۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و تماشاگراني که بيشتر از ظرفيت ورزشگاه آمده‌اند به طور سرپايي در طبقه دوم مستقر شدند اين در حالي است که همچنان تماشاگران در حال ورود به ورزشگاه هستند.

* هواداران استقلال بنري در دست دارند که بر روي آن نوشته شده «استقلال تاج آسيا»

* گروه موزيکي در ورزشگاه آزادي مشغول اجراي برنامه است.

* هواداران استقلال با شعارهايشان حضورشان در آسيا را به رخ هواداران پرسپوليس مي‌کشند.

* هواداران پرسپوليس برعکس هواداران استقلال ساکت هستند و منتظر شروع بازي هستند تا با حضور دو تيم، تيم محبوبشان را تشويق کنند.

* نماز جماعت در ورودي‌هاي ۵، ۷ و ۱۰ ورزشگاه برگزار شده است.

* ترانه‌هايي از خوانندگاني مثل محسن يگانه و احسان خواجه‌اميري در ورزشگاه پخش مي‌شود.

* مسئولان سازمان ليگ به نيروي انتظامي اعلام کردند که درهاي ورزشگاه را ببندند اين در حالي است که پشت درهاي شرقي و غربي هواداران همچنان ازدحام کرده اند. تعداد ماموران نيروي انتظامي کم است و به همين دليل تعدادي مامور لباس شخصي به کمک آنها آمدند.

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس۹

کاپيتان مصدوم تيم فوتبال پرسپوليس قبل از آغاز دربي ۷۶ در اردوي سرخ‌پوشان حاضر شد.


به گزارش فارس، علي کريمي کاپيتان مصدوم پرسپوليس که در ديدار دربي نمي‌تواند اين تيم را همراهي کند پيش از آغاز بازي در اردوي سرخ‌پوشان حاضر شد. همچنين کريم باقري نيز در اردوي پرسپوليس حاضر شد و با بازيکنان خوش و بش کرد.

* محسن بنگر که حضورش در ليست ۱۸ نفره پرسپوليس در ابهام قرار داشت سرانجام به اين ليست اضافه شد و قرار شد خانزاده يا نقي‌زاده از ليست خارج شوند.

* يحيي گل‌محمدي سرمربي پرسپوليس اعلام کرده ترکيب تيم را در رختکن مشخص خواهد کرد.

* چند تن از پيشکسوتان پرسپوليس نيز از روز گذشته در اردوي سرخ‌پوشان حاضر شدند.

ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه صدهزار نفري آزادي آغاز خواهد شد.

حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس۱۰

حواشي چندين دربي گذشته سرخابي‌ها از طريق اسکوربورد ورزشگاه آزادي براي تماشاگران نمايش داده شد.


به گزارش فارس، حواشي چندين دربي گذشته سرخابي‌ها از طريق اسکوربورد ورزشگاه آزادي براي تماشاگران نمايش داده شد. اين حواشي شامل گلزني هاشمي‌نسب به پرسپوليس تا هت‌تريک ايمون زايد مقابل استقلال بود که اين موضوع تماشاگران را به وجد آورده بود و باعث شد آنها به کري‌خواني براي هم بپردازند.

* چندين درگيري نيز بين تماشاگران روي سکوها به وجود آمد که منجر به دستگيري ۳ هوادار شد. دادگاه سيار نيز در تونل ورزشگاه آزادي تشکيل شده است که به جرايم خاطيان رسيدگي مي‌کند.

* مهدي تاج سرپرست کميته ليگ وضعيت ورزشگاه و تماشاگران را بررسي کرد. چندين هزار نفر در طبقه دوم استاديوم به علت نبود جا به صورت ايستاده حضور دارند.

* اعضاي تيم ملي نوجوانان همچنان بلاتکليف بوده و به دليل اينکه جايي براي نشستن ندارند داخل ورزشگاه سرگردان هستند.

* در حالي که کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال از اجراي برنامه‌هاي فرهنگي ويژه دربي خبر داده بود اما تنها شاهد رژه ۳۰ پرچم دور زمين چمن بوديم.

* عادل فردوسي‌پور به عنوان گزارشگر دربي ۷۶ انتخاب شد.

* دربي ۷۶ شباهت زيادي به دربي سال ۶۲ دارد که حدود ۱۲۰ هزار تماشاگر در آزادي حضور پيدا کردند.

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>