چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145762 |
۰۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

جِیک جیلِن هال بر سر صحنه ی فیلم جدیدش بسیار خوش رفتار است:برخلاف شایعات

  به گزارش ایران استایل جیک جیلن هال پرخاشگرانه بر سر صحنه ی فیلم زندگی وحشی بازی نکرد برخلاف آنچه اخبارها و شایعات میگویند . براساس نوشته های مجله ی “life & style”  این بازیگر زمانی که در حال فیلم برداری این فیلم بودند کمی بد رفتار کرده .این فیلم برداری در اوکلاهما انجام شده […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

به گزارش ایران استایل جیک جیلن هال پرخاشگرانه بر سر صحنه ی فیلم زندگی وحشی بازی نکرد برخلاف آنچه اخبارها و شایعات میگویند .

براساس نوشته های مجله ی “life & style”  این بازیگر زمانی که در حال فیلم برداری این فیلم بودند کمی بد رفتار کرده .این فیلم برداری در اوکلاهما انجام شده بوده .یک منبع خبری نادرست به این مجله گزارش داده بوده که که بسیار بی ادب و توهین آمیز رفتار کرده حتی برای عکس گرفتن با طرفدارانش هم رضایت نداده است و به شدت سرد بوده .که با این کارش باعث شده که در اوکلاهما احترامش را از دست بدهد.

منابع دیگری نیز از برخورد او با بقیه ی بازیگران سر صحنه گفتند که حتی موقع خداحافظی او با همکارانش خداحافظی نکرده که باعث ناراحتی آنها شده .یم ک منبع دیگری اضافه کرده است که که کار کردن با جیک یک ناامیدی بسیار بزرگ است.

منبع خبری gossip cop  که اخبار موسق سلبریتی ها را میگوید توضیح داده است که جیک به خوبی با عوامل سر صحنه و افراد و بازیگران رفتار کرده و کنار آمده و اینکه فقط و فقط انرژی خوب بر سر صحنه وجود داشته و حرف دیگر منابع خبری درست نمیباشد.و تمام شایعات داستان های بی معنی منابع نادرست است و جیک کاملا هم خوب رفتار کرده.

این منبع خبری قابل اطمینان شایعاتی که در باره ی الن دیجنرس شده بود مبنی بر اینکه بر سر شو باعث ترس شده نیز اصلاح کردند و گفتند که این خبر درست نیست.

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.