سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145451 |
۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

جنیفر لارنس از فیلم برداری فیلم Gaurdians of Galaxy vol 2 میگوید

به گزارش ایران استایل جنیفر لارنس بازیگر معروف هالیوودی که برنده ی اسکار نیز شد از بازی در فیلم جدیدش میگوید .جنیفر ترجیح میدهد تا در این فیلم بازی کند تا در  فیلم مردان ایکس . این فیلم که معنای نگهبانان کهشکانی است قسمت دومش است که در راه است.طبق مصاحبه ای از جنیفر پرسیدند […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل جنیفر لارنس بازیگر معروف هالیوودی که برنده ی اسکار نیز شد از بازی در فیلم جدیدش میگوید .جنیفر ترجیح میدهد تا در این فیلم بازی کند تا در  فیلم مردان ایکس .

این فیلم که معنای نگهبانان کهشکانی است قسمت دومش است که در راه است.طبق مصاحبه ای از جنیفر پرسیدند که نظرش راجع به بازی در فیلم نگهبانان کهکشانی چیست و  او پاسخ داده است که از ته دل میخواهد تا در این فیلم بازی کند و خیلی هم از آن لذت میبرد.حتی آنرا به بازی در سری فیلم های مردان ایکس ترجیح میدهد .او توضیح داده است که در مردان ایکس شخصیتی به نام میستیک را بازی میکند و واقعا دوست دارد که در نگهبانان کهکشانی هم میستیک باشد.

لارنس درباره ی بازی در سری فیلم های مردان ایکس کمی نامطمئن بود زمانی که در سال ۲۰۱۵ برای قسمت X men : Apocalypse  به او پیشنهاد دادند . لارنس به منابع خبری گفته بود که این آخرین باری است که او در این سری فیلم ها بازی میکند اما یک سال بعد او به خبرنگارا گفت که با تمام وجود دوست دارد تا به بازی در این فیلم ها برگردد.

البته معلوم نیست که حرفش صحت داشته باشد. گفتنی است که او و کریس پِرَت در حال بازی در فیلم جدیدشان هستند که ژانری علمی تخیلی دارد این فیلم در ۲۱ دسامبر منتشر میشود.

لارنس گفته است که این فیلم جدیدش مانند فارغ التحصیل شدن او از مجموعه فیلم های بازی گرسنگی و مردان ایکس است.

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.