شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145789 |
۰۳ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

تنگی نفس میتواند علامت هشدار دهنده ی بیماری باشد

  تنگی نفس میتواند خیلی جدی تر از این باشد که شما فکر میکنید.این علامت چه بیماری ممکن است باشد؟ به گزارش ایران استایل تحقیقات نشان داده است که تنگی نفس نشان دهنده ی یک بیماری خطرناک است این نشان تقریبا بسیار جدی است که نباید آن را دست کم بگیریم.این تحقیقات نشان داده است […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

تنگی نفس میتواند خیلی جدی تر از این باشد که شما فکر میکنید.این علامت چه بیماری ممکن است باشد؟

به گزارش ایران استایل تحقیقات نشان داده است که تنگی نفس نشان دهنده ی یک بیماری خطرناک است این نشان تقریبا بسیار جدی است که نباید آن را دست کم بگیریم.این تحقیقات نشان داده است که تنگی نفس باعث به وجود آمدن  بیماری قلبی و یا بیماری انسداد مزمن ریوی میشود

آزمایشاتی که در این بررسی انجام شده نشان داده است که کسانی که تنگی نفس شدید دارند زندگی بسیار خطرناکی دارند تا افردی که در معرض تنگی نفس نیستند.این افراد در انجام فعالیت های روزانه و وظایف مشکل داشتند  و از بیماری های اساسی که در زمینه ی آن ها قرار دارد رنج میبرند .این بیماری ها شامل شکست عملکرد قلب و انسداد ریوی .

مشاهدات قبلی نشان داد که از هر ۳ نفر یک نفرشان حتما تنگی نفس دارند که سنشان بالای ۶۵ سال است.باید بگوییم که Dyspnea  همان تنگی نفس با بیماری های بیشتری ارتباط دارد .که این بیماری های و شرایط خاص سلامتی عبارتند از آسم-ذات و الریه –کم خونی – سرطان ریه – آمبولی ریه – ارسایی احتقانی قلبی – آریتمی قلبی – آلرژی – چاقی بیش از حد- و ….

این حقیقت که افراد درباره ی تنگی نفس جدیت  به کار نمیبرند و به دنبال درمان های پزشکی نیستند بیشتر به خاطر این است که آنها گمان میکنند که این علائم به خاطر بالا رفتن سن شان است و کاملا ممکن است طبیعی باشد . اما باید آگاه باشید که اگر از کمبود نفس شدید رنج میبرید باید حتما به فکر ملاقات با پزشکتان باشید.

 

ترجمه

www.iranstyl.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.