شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145959 |
۰۴ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

تنهایی زندگی کردن ممکن است برای سلامتیتان مضر باشد

به گزارش ایران استایل بعضی ها زندگی تنهایی را بسیار ثروتمندانه میپتدارند به خصوص در شهر نیویورک.همه ی ما در آخر ممکن است خانه ای برای خودمان دست و پا کنیم و مجبور شویم که تنهایی در آن زندگی کنیم اما تحقیقات جدید نشان داده است که تنهایی زندگی کردن ممکن است برای سلامتی بسیار […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل بعضی ها زندگی تنهایی را بسیار ثروتمندانه میپتدارند به خصوص در شهر نیویورک.همه ی ما در آخر ممکن است خانه ای برای خودمان دست و پا کنیم و مجبور شویم که تنهایی در آن زندگی کنیم اما تحقیقات جدید نشان داده است که تنهایی زندگی کردن ممکن است برای سلامتی بسیار مضر باشد و بهتر است که افراد با دوستان خود هم خانه شوند و زندگی کنند. زیرا که ایزوله شدن و تنها ماندن از لحاظ اجتماعی منجر به مشکلات سلامت میشود.

در آزمایشی بر روی افرادی که در آسایشگاه ها و خانه های سالمندان به تنهایی زندگی میکردند یا افرادی که تحت ترک اعتیاد بودند و به تنهایی زندگی میکردند مشخص شد که در این زمان های سخت بدتر از سختی کشیدن و رنج از بیماری رنج از تنها ماندن و زندگی ترد شده است.در این آزمایشات مشخص شد که ترد شدگی و ایزوله شدن از لحاظ اجتماعی امری به شدت اپیدمیک است.و میتوان گفت که این آمار از دهه ی ۸۰ میلادی از ۲۰ درصد به ۴۰ درصد افزایش یافته است.

یک سوم جعمیت بالای ۶۵ سال در آمریکا تنها زندگی میکنند باید گفت که ترد شدگی موجب بروز مشکلات در زندگی یک فرد میشود .این افراد احتمال مرگ شان ۷ سال زودتر از دیگر افراد است.

افرادی هم که کمی غیر اجتماعی هستند در صورت تنها زندگی کردن دچار مشکلات خواب مشکل سیستم ایمنی بدن و بالا رفتن سطح استرس و تورم میشوند.همینطور خطر بیماری های قلبی ۲۹ و سکته ی قلبی ۳۲ درصد افزایش میابد.

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.