یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 118723 |
۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۵ | |

تصاویر گردهمایی بزرگ تویوتا FJ کروزر و ARB در تهران

تصاویر گردهمایی بزرگ تویوتا FJ کروزر و ARB در تهران روز پنج شنبه گذشته دوم اردیبهشت ماه بود که در مجتمع میثاق واقع در آجودانیه تهران، گردهمایی بزرگی برای مدل FJ Cruiser از برند تویوتا ترتیب داده شده بود. از این گردهمایی که از سوی شرکت ARB استرالیا بود، استقبال بسیار خوبی به عمل آمده […]

مجله اینترنتی ایران استایل

تصاویر گردهمایی بزرگ تویوتا FJ کروزر و ARB در تهران

39215_Toyota-FJ-Cruiser-Gathering-ARB-23

روز پنج شنبه گذشته دوم اردیبهشت ماه بود که در مجتمع میثاق واقع در آجودانیه تهران، گردهمایی بزرگی برای مدل FJ Cruiser از برند تویوتا ترتیب داده شده بود. از این گردهمایی که از سوی شرکت ARB استرالیا بود، استقبال بسیار خوبی به عمل آمده بود و بیش از ۵۰ دستگاه FJ کروزر در آن شرکت کردند.
بسیاری از شرکت کننده ها و حتی مدل های لندکروزی که در حاشیه این گردهمایی حضور داشتند به تجهیزات ARB مجهز شده بودند. برای دوستانی که با این برند آشنایی ندارند، ARB یک شرکت استرالیایی است که به عرضه تجهیزات مخصوص آفرود شهرت دارد و با داغ شدن این رشته در سال های اخیر، شاهد حضور پررنگ تر این برند در بین علاقمندان بوده ایم.
تویوتا FJ کروزر در زمانی به ایران آمد که هنوز منع واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی وضع نشده بود و به محض ورود این خودرو، چهره متفاوت، موتور حجیم ۴ لیتری و قابلیت های آفرود آن به سرعت جوانان بسیاری را به سوی خود جلب کرد و توانست به سرعت جای خود را در بازار پیدا کند.

82428_Toyota-FJ-Cruiser-Gathering-ARB-1

گردهمایی بزرگ تویوتا FJ کروزر و ARB

موتور ۶ سیلندری این ژاپنی می تواند حداکثر ۲۶۰ اسب بخار و بیش از ۳۸۰ نیوتن متر را تولید کند و به راحتی از پس هیکل ۱.۸ تنی آن بر آید (مشاهده مشخصات فنی تویوتا FJ کروزر).
این روزها اگرچه مدل صفر کیلومتر این خودرو دیگر در بازار پیدا نمی شود اما مدل های ۲۰۱۲ کارکرده آن بیش از ۲۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.
در حاشیه این گردهمایی بزرگ و جذاب، به غیر از FJ های خوش خط و خال، چندین لندکروز و حتی یک GMC گذر موقت نیز حضور داشتند که به جذابیت این گردهمایی افزوده بود.

خودرو بانک

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.