سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 92353 |
۳۰ / ۰۱ / ۱۳۹۴ | |

تجاوز نوجوان ۱۸ ساله به پیرزن ۹۰ ساله فلج!!

نوجوان ۱۸ ساله انگلیسی به نام ” ریس جانز” اعمال دیوانه وار و وحشی گری خود را پس از خارج شدن از یک کافی شاپ و مزاحمت در خیابان، با رفتن در خانه سالمندان و حمله به یک قربانی سالمندی که حتی نمی توانست راه برود و یا صحبت کند، پایان داد. دادگاه گزارش داد: […]

مجله اینترنتی ایران استایل

نوجوان ۱۸ ساله انگلیسی به نام ” ریس جانز” اعمال دیوانه وار و وحشی گری خود را پس از خارج شدن از یک کافی شاپ و مزاحمت در خیابان، با رفتن در خانه سالمندان و حمله به یک قربانی سالمندی که حتی نمی توانست راه برود و یا صحبت کند، پایان داد.

دادگاه گزارش داد: این پسر جوان که به تازگی به سن ۱۸ سالگی رسیده است، ابتدای مسیر دوران بلوغ خود را با تجاوزی آسیب پذیر در یک خانه سالمندان و به زنی ۹۰ ساله که در ساعت ۰۲:۴۵ صبح اتفاق افتاده بود، به تباهی کشاند.

” جانز” که کارگر رستوران بود، بعد از بیرون آمدن از یک کافی شاپ در حالی که مست بود در خیابان می رقصید.یک زن وحشت زده در خیابان ،پس از دیدن او به پلیس گزارش داد و از آنجا فرار کرد.

چند دقیقه بعد ” جانز” وارد آسایشگاه سالمندان “ایکنیلد” شد.

تجاوز نوجوان ۱۸ ساله به پیرزن ۹۰ ساله فلج!!thCAZ3M0AN

این متجاوز جنسی پس از پرسه زدن در اطراف آسایشگاه با شکستن در وارد آنجا شد و سپس به اتاق قربانی ۹۰ ساله که بیماری فلج بود، وارد شده و در نهایت پستی او را مورد تجاوز جنسی قرار داد.

مامور پرونده آقای ” بری” گفت : چیزی که دقیقا اتفاق افتاده ، به حدی قبیحانه است که نمی شود آنرا بیان کرد.قربانی ۹۰ ساله آنقدربیمار است که حتی قدرت مصاحبه و شکایت ندارد.

یکی از کارکنان آسایشگاه که در ساعت ۳:۴۵ صبح می خواست به اتاق این سالمند وارد شود، تلاش کرد تا درب اتاق او را باز کنداما با تعجب دید که در قفل است.

آقای “بری” افزود: این واقعا ناراحت کننده است که قربانی حتی نمی توانسته فریاد بزند یا عکس العملی نشان دهد. او کاملا بی دفاع بوده است.

او در ادامه بیان کرد: کارمند آسایشگاه بعد از باز کردن در اتاق قربانی ،پسر نوجوان را دید که در حال تجاوز جنسی قربانی ۹۰ ساله بود.او تلاش کرد تا قربانی را از این متجاوز دور کند.

وکیل این پسرشیطان صفت بیان کرد: حکم زندانی برای او اجتناب پذیر است .تلاش من برای کم کردن مدت زمان زندانی شدن اوست.او فقط ۱۸ سال دارد و حالا احساس پشیمانی می کند.او پسر جوانی است که حالا از اشتباهات خود درس گرفته است.

” جانز” جرم های خود شامل هتک حرمت در عموم ، تجاوز به حریم شخصی از روی قصد واقدام به تجاوز جنسی به شخصی است که هم دچار اختلال دهنی وهم جسمی بوده است.

این پسر متجاوز، در زمان اعلام حکم خود در دادگاه، که ۶ سال و نیم زندانی اعلام شده و امضای برگه سابقه متجاوز جنسی، اشک ریخت.

پسر قربانی در دادگاه گفت که مادرش از جنون و اختلال ذهنی شدید رنج میبرد و نمی تواند هیچ گونه ارتباطی برقرار کند.

بنابراین او نمی تواند بگوید چه اتفاق وحشتناکی برایش افتاده است، او ۴ سال است که تنها روی تخت و بی جان افتاده است.ظلمی که درحق اوشده نهایت پستی است.

 باشگاه خبرنگاران

     گرداوری:زیرمیزی

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>