شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145779 |
۰۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ | |

بازیگر هالیوودی بر اثر اُوردُز درگذشت

ولِری فِیرمن در سن ۲۳ سالگی در گذشت.او که بازیگر نقش فیلم “۱۶ and pregnant”  در سال ۲۰۱۰ بود بر اثر مواد مخدر جان داد.   به کزارش ایران استایل این بازیگر در دستشویی خانه ی دوستش بوده که زمانی که از او سوال میپرسند او دیگر پاسخ گو نبوده است خانه ی دوستش در […]

مجله اینترنتی ایران استایل

ولِری فِیرمن در سن ۲۳ سالگی در گذشت.او که بازیگر نقش فیلم “۱۶ and pregnant”  در سال ۲۰۱۰ بود بر اثر مواد مخدر جان داد.

 

به کزارش ایران استایل این بازیگر در دستشویی خانه ی دوستش بوده که زمانی که از او سوال میپرسند او دیگر پاسخ گو نبوده است خانه ی دوستش در پنسیلوانیا قرار داشته است.با توجه به گفته های مادر فِیرمن دوستش مجبور شد که در دستشویی را بشکند زمانی که پاسخی از ولری دریافت نکرد .باور های بر این است که او از اوردز مواد مخدر رنج برده است.اما تا به الان هیج دلیل برای مرگش تایید نشده است.آزمایش تست سم شناسی نیز هفته ها بعد نتایجش معلوم میشود.

 

این بازیگر جوان که دختر ۷ ساله داشت با مرگش  او را تنها گذاشت. نام دخترش نوا است.جریان بارداری او به طور مستند سریالی واقعی در شبکه ی MTV  پخش شد و جنبه هایی از بارداری های دوران نوجوانی را به تصویر کشیدند.این سریال در سال ۲۰۰۹ فیلم برداری شد و در سال ۲۰۱۰ به روی آنتن قرار گرفت.

 

این بازیگر تجربه ی دست و پنجه نرم کردن با مواد مخدر را از سال ها پیش داشت و در سال ۲۰۱۵ توسط نیرو های پلیس دستگیر شد همچنین منابع خبری گفته اند که او هفته ی پیش در مقابل دستگیر شدن توسط پلیس مقاومت نشان داده است .

گفتنی است که برنامه ی تلویزیونی او باعث ساخته شدن سریال teen mom  شد .

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.