چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 144721 |
۲۲ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

باب دیلان در سخنرانی از کمیسیون جایزه ی نوبل تشکر کرد

باب دیلان برای برنده شدن آهنگ هایش و گرفتن جایزه ی نوبل ادبی از سازمان نوبل در سخنرانی ای تشکر کرد وگفت که بسیار مفتخر است. به گزارش ایران استایل پذرفتن جایزه ی نوبل برای باب دیلان یک راه موفقیتی در حرفه اش بود.او هم اکنون به تاریخ ادبیات در نوبل پیوست.برخلاف نبودش در مراسم […]

مجله اینترنتی ایران استایل

capture

باب دیلان برای برنده شدن آهنگ هایش و گرفتن جایزه ی نوبل ادبی از سازمان نوبل در سخنرانی ای تشکر کرد وگفت که بسیار مفتخر است.

به گزارش ایران استایل پذرفتن جایزه ی نوبل برای باب دیلان یک راه موفقیتی در حرفه اش بود.او هم اکنون به تاریخ ادبیات در نوبل پیوست.برخلاف نبودش در مراسم جوایز نوبل که در استکهلم برگزار شد او برای سخنرانیش حضور پیدا کرد و این جایزه را به رسمیت شناخت.او در این سخنرانیش گفته است که از این افتخار بسیار خوش حال است و از این که توانست برنده ی همچین مقامی شود بسیار شکرگزار است و با اینکه جسمآ در آن مجلس نبود روحآ در آنجا حضور داشت.

او در این سخنرانی از تاثیر پذیری های ادبیاتش در طول زندگی گفت او از استادان ادبیاتی مانند Pearl Buck – Albert camushemingway بهره گرفته است و گفت که آنها و آثارشان همیشه در دیلان الهام عمیقی ایجاد میکرده است.او در این راه همچنین از شکسپیر الهام پذیرفته بود و این شخصیت بزرگ را دلیل برای ادامه کارش میداند.

سازمان نوبل ۶ ماه به هرکسی که برنده ی این جایزه میشود زمان میدهد تا سخنرانی کند

 

ترجمه

www,.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.