چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 63806 |
۰۴ / ۱۲ / ۱۳۹۲ | |

این کودک ۴ ساله دیروز گم شد ، خبری از او دارید؟ (عکس)

دختر بچه اي چهار ساله به نام “مهدیه” فرزند اباسط خدايي صبح ديروز از خانه خارج شده است و تاكنون هيچ اطلاعي از وي در دسترس نيست. این کودک ۴ ساله دیروز گم شد ، خبری از او دارید؟ (عکس) خانواده مهديه در گفتگو با فرارو با اشاره به اينكه، صبح روز شنبه سوم اسفند […]

مجله اینترنتی ایران استایل

دختر بچه اي چهار ساله به نام “مهدیه” فرزند اباسط خدايي صبح ديروز از خانه خارج شده است و تاكنون هيچ اطلاعي از وي در دسترس نيست.
این کودک ۴ ساله دیروز گم شد ، خبری از او دارید؟ (عکس)

خانواده مهديه در گفتگو با فرارو با اشاره به اينكه، صبح روز شنبه سوم اسفند ماه ۱۳۹۲ مهديه دختر ۴ ساله ساکن شهر جدید اندیشه. فاز چهار. از منزل خارج شده، اضافه كردند: “دوربین مداربسته یکی از همسایه ها زنی را نشان می‌دهد که با دختر بچه خوش و بش می‌کند و لحظاتی بعد زن از کادر خارج و مهدیه هم به همان مسیر می‌رود.”

خانواده مهديه از صبح ديروز کلانتریها و بیمارستانها و اورژانس و پزشکی قانونی را گشته‌اند ولي تاكنون اطلاعي از اين كودك چهار ساله پيدا نكرده اند. در صورت هرگونه اطلاع يا مشاهده  “مهديه” با شماره هاي ۰۹۱۲۳۳۳۵۲۱۲ و ۰۲۱۶۵۳۵۰۸۱۰ تماس بگيريد و خانواده اي را از نگراني برهانيد.

گرداوری:زیرمیزی

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>