سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 4718 |
۲۰ / ۰۹ / ۱۳۹۰ | |

افزایش ۱۰۰ میلیون تومانی قیمت BMWX6

خودرو BMWX6 شاهکار زیبای بی.ام.و طی یک سال اخیر نزدیک به ۵۰ درصد افزایش قیمت را در کارنامه خود به ثبت رسانده تا گرانی ۱۰۰ میلیونی را تجربه کرده و بهای خود را از ۲۲۰ به ۳۲۰ میلیون تومان برساند. در ادامه مطلب… طی یک سالی که از اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها می‌گذرد شاهد افزایش […]

مجله اینترنتی ایران استایل
خودرو BMWX6 شاهکار زیبای بی.ام.و طی یک سال اخیر نزدیک به ۵۰ درصد افزایش قیمت را در کارنامه خود به ثبت رسانده تا گرانی ۱۰۰ میلیونی را تجربه کرده و بهای خود را از ۲۲۰ به ۳۲۰ میلیون تومان برساند.
در ادامه مطلب…
طی یک سالی که از اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها می‌گذرد شاهد افزایش بی سابقه و چشمگیر بهای انواع خودروهای وارداتی در بازار کشور بوده‌ایم که در این میان سهم برخی از خودروها از این گرانی بی سابقه انگشت حیرت بر دهان انسان می‌نشاند.

به گزارش «پرشین خودرو»، یکی از این خودروها محصول یک خودروساز آلمانی به نام بی.ام.و است که از بدو ورود به بازار ایران چشم خیلی‌ها را به خود خیره کرد.

خودرو BMWX6 شاهکار زیبای بی.ام.و طی یک سال اخیر نزدیک به ۵۰ درصد افزایش قیمت را در کارنامه خود به ثبت رسانده تا گرانی ۱۰۰ میلیونی را تجربه کرده و بهای خود را از ۲۲۰ به ۳۲۰ میلیون تومان برساند.

درست یک سال قبل بود که دوستداران این خودرو برای تهیه خودرو محبوبشان باید مبلغی حدود ۲۲۰ میلیون تومان ناقابل کنار می‌گذاشتند اما امروز اگر کسی قصد خرید این خودرو را داشته باشد باید ۱۰۰ میلیون تومان دیگر نیز به فروشنده محترم تقدیم کند.

کارشناسان اقتصادی، مهم‌ترین عامل افزایش قیمت خودروهای وارداتی را بالا رفتن نرخ دلار، افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده، محدودیت‌های ثبت سفارش و واردات و از همه مهم‌تر سوداگری نمایندگی‌های شرکت‌های واردکننده خودرو و فعالیت بی وقفه دلالان عنوان می‌کنند.

گرانی بی سابقه خودروهای وارداتی در بازار ایران در شرایطی رخ داده که به دلیل رکود و بحران‌های مالی اقتصادی در بازارهای جهانی، نرخ مرجع این خودروها در کشورهای سازنده کاهش یافته است و خریداران این خودروها در دیگر کشورها می‌توانند خودرو محبوبشان را به بهایی باورنکردنی در مقایسه با قیمت آن در بازار ایران تهیه کنند.

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>