چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145510 |
۲۹ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

ازدواج مارگو رابی

به گزارش ایران استایل مارگو رابی بازیگر محبوب فیلم جوخه ی خودکشی  با دوست پسر بریتانیایش به نام تام آکِرلی که فیلمساز است به تازگی در یک مراسم مخفیانه ازدواج کرد.این مراسم در ساحل gold  در استرالیا برگزار شد. بازیگر ۲۶ ساله ظاهرا ازدواجش را نزدیک به شهری به نام دالبی  که در آن به […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل مارگو رابی بازیگر محبوب فیلم جوخه ی خودکشی  با دوست پسر بریتانیایش به نام تام آکِرلی که فیلمساز است به تازگی در یک مراسم مخفیانه ازدواج کرد.این مراسم در ساحل gold  در استرالیا برگزار شد.

بازیگر ۲۶ ساله ظاهرا ازدواجش را نزدیک به شهری به نام دالبی  که در آن به دنیا آمده بود گرفت .این خبر را گزارش های رسانه ی محلی اعلام کردند.

مارگو به همسر کارگردانش در تابستان نامزد شد و از لندن به استرالیا بازگشت تا عروسی اش را بگیرد.او در مراسم ازدواجش توسط مادرش به رعایت از رسم و رسوم از راه رو مراسم عبور کرد.

برادران مارگو نیز در مراسمش ظاهرا حضور داشتند .و خواهرش گویا ساقدوشش در این مراسم بوده است .

برادر مارگو عکسی در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام گذاشته بود که گویا مراسم عروسی ای در یکشنبه شب بوده و ۴ نفر از دوستان مارگو نیز حضور داشتند..او در زیر این عکس نوشته بود که تعطیلات خوبی را پشت سر میگذارند و خانواده اش همه دور هم هستند و از کادو ها و مراسم لذت میبرند.

به گزارش ایران استایل با مدیر برنامه های مارگو تماس برقرار شده تا درباره ی این موضوع نظری بدهد .این زوج در ۲۰۱۳ با هم آشنا شدند . آشنایی آنها در هنگام ساخت فیلم جنگ جهانی ۲ در بلژیک و فرانسه اتفاق افتاد.مارگو بسیار مشغول کارها و فیلم هایش است و تا حدودی در اینستاگرام از زندگی اش پست میگذارد.هفته ی پیش او برنده جایزه ی انتخاب منتقدین شد که این جایزه برای بهترین بازیگر زن در فیلم هیجان انگیز برای نقشش در فیلم جوخه ی خود کشی بود.

او همچنین در حال بازی در فیلم دنباله ی جوخه ی خودکشی به نام آژیر شهر گوتام با همان نقش هارلی کویین است .

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.