پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 59602 |
۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۲ | |

اخبار بیشتری از نسخه pc عنوان gtav رونمایی شد!

همانطور که مطلع هستید بازی GTAV برای کنسول ها عرضه شد اما نسخه pc عنوان هنوز که هنوزه تایید رسمی نشده است.در طی این ماجرا ها ما شایعات زیادی مبنی بر عرضه نسخه pc عنوان شدیم ولی معلوم نبود که کدام واقعیت دارد و کدام ندارد. اینک سایت خبرگذاری pc gamer با استفاده از تحقیق […]

مجله اینترنتی ایران استایل

همانطور که مطلع هستید بازی GTAV برای کنسول ها عرضه شد اما نسخه pc عنوان هنوز که هنوزه تایید رسمی نشده است.در طی این ماجرا ها ما شایعات زیادی مبنی بر عرضه نسخه pc عنوان شدیم ولی معلوم نبود که کدام واقعیت دارد و کدام ندارد.
اینک سایت خبرگذاری pc gamer با استفاده از تحقیق و بررسی هایی که بر روی bug log این بازی کرده توانسته ۱۷۰ منبع را بیابد که در آن ها میشود شواهدی از نسخه pc این عنوان مشاهده کرد.
دسترسی به این شواهد در ماه سپتامبر لیک شده بود ولی بعد از آن به راحتی میتوانستیم از Google Drive به این شواهد دسترسی پیدا کنیم.البته این شواهد هم اکنون به طور کامل متوقف شدند.
بعد از این ماجرا ها ما شاهد این بودیم که سیستم مدیریتی Rockstar و یادداشت های کارکنان شرکت میتوانند اطمینان خاطر بهتری برای این شایعات به ما بدهند.
البته شایعات دیگری پیرامون عرضه این عنوان بودند که میتوان به تاریخ انتشار AMD اشاره کرد که به ما ندای این بازی را تا آخر امسال داد و همینطور در خرده فروش ها این بازی را برای پیش فروش قرار دادند.همچنین راک استار برای عرضه این عنوان بر روی pc از مردم خواستار شد رای بدهند و امضا هایی را دادند که تاکنون به ۶۵۹,۳۴۹ رسیده.
نظر شما چیست؟

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>