یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 145606 |
۳۰ / ۰۹ / ۱۳۹۵ | |

آیفون۷ بالاترین رتبه ی فروش را در آمریکا دارد درحالی …

  به گزارش ایران استایل آیفون۷ بعد از آیفون ۶ و ۶ پلاس و گلکسی S7  در جایگاه چهارم قرار گرفت.درحالی که این گوشی در آمریکا بالاترین رتبه ی فروش را دارد همه در انتظار گوشی محبوب گوگل Pixel  هستند . آیفون ۷ به نظر میرسد که معامله را بسته است این گوشی برای سه […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 

به گزارش ایران استایل آیفون۷ بعد از آیفون ۶ و ۶ پلاس و گلکسی S7  در جایگاه چهارم قرار گرفت.درحالی که این گوشی در آمریکا بالاترین رتبه ی فروش را دارد همه در انتظار گوشی محبوب گوگل Pixel  هستند .

آیفون ۷ به نظر میرسد که معامله را بسته است این گوشی برای سه ماه اخیر پر فروش ترین گوشی هوشمند شناخته شده .اپل بالاترین رشد را در آمریکا برای بیش تراز دو سال اخیر داشته .در بررسی ها و آمار های به دست آمده از اینکه کدام سیستم عامل ها در کدام نواحی جهان بیشتر کاربرد دارد مشخص شده است که آی او اس در همه ی نقاط جهان به جز آلمان و چین طرفدار و کاربرد دارد.و بزرگترین حامی آن هم آیفون ۷ است .

در حال حاضر آیفون ۷ و گلکسی نوت ۷ بزرگترین رقیب های یکدیگر هستند.

گفنتی است که گوشی جدید گوگل به نام پیکسل به عنوان امید بخش ترین و با پتانسیل ترین گوشی معرفی شده که در ماه ها آینده به دست همگان میرسد.خبر ها نشان میدهد که این گوشی صاحب سهم ۰.۵ % سهام مارکت است در حالی که در همین بازه ی زمانی آیفون ۷ بیشترین فروش را داشته است.

با این وجود که سیستم عامل آی او اس در حال حاضر بازار را به نفع خود میچرخاند سیستم عامل اندروید هم ۷۵% بر گوشی های هوشمند را غلبه کرده که در اکثر کشور ها میتوان دید .اندروید به عنوان پایدارترین اکوسیستم در میان سیستم عامل ها به جز مناطقی که ذکر شد میماند.

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.